Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülatka. Kipucolhatom neki,...

Fülatka. Kipucolhatom neki, ami a kezelés után bent maradt?

Figyelt kérdés
2 napja voltunk allatorvosnal lekezelte valami ecsetelovel, kapott injekciot es egy pipettat, amit egy het mulva kell alkalmaznom. Most vettem eszre, hogy bar joval kevesebb es latszik, hogy hamlik le, de van meg a fuleben cucc. Kitisztithatom neki vagy kart tennek vele esetleg a hatoanyagokban, amikkel kezelve volt?
2023. júl. 21. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia mennyibe került a kezelés? Én is észrevettem pár perce a cicámnál nálad is olyan tünet volt hogy felveszed és dönti a fejét és vakarni akarja?
2023. júl. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, es egyre tobbet vakarta, rázta a fejét. Óvatosan tűrd fel a fülét, világíts bele és lehet, hogy már látni is fogod, ha nagyon elterjedt. Ilyen fekete cucc. 14 ezer forint volt mindennel együtt.
2023. júl. 28. 13:04
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt lefelejtettem, hogy sajnos az enyémnek már nagyon elterjedt, mert az elejen egy masik orvos azt javasolta betadines oldattal tisztogassam neki, de nyilvan semmit nem ért. Ezert kellett most injekcio is.

Lehet te olcsóbban megúszod, ha még időben elcsíped😊

2023. júl. 28. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Reméljük így lesz :) már teljesen tiszta a cicád füle?
2023. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerencsere mostmar igen🙏🏻 a hatóanyagok kinyirtak az atkakat, a lehamlo darabokat pedig vegul eltavolitottam, de magatol is szepen tisztulgatott neki az orvosi kezeles utan. NexGard pipettat kaptunk pluszban, ezzel kellett egy het mulva kezelnem, igy megelozzuk az esetleges visszafertozest.

Sok sikert a "harchoz" nektek is! 😊

2023. júl. 28. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi majd írok ide hogy mi lett végül vele :)
2023. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Okés,várom a fejleményeket🤞🏻🤗
2023. júl. 28. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstem de 12000volt :)
2023. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor egy piciket olcsobban megusztad. Minden rendben azota a cicaddal? ☺️
2023. szept. 25. 04:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen minden rendben :) te cicád is jól van?
2023. szept. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!