Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vecsésen jó menhely kiscicáknak?

Vecsésen jó menhely kiscicáknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Befogadtam 3 kiscicát anyukájával együtt, egy olyan 2 hónapja. Mindenképp segíteni szerettem volna nekik, az anyuka azóta már ki lett ivartalanítva. A tervem az volt, hogy örökbe adom őket, el is kezdtem belépni facebookon cica örökbefogadási csoportokba, de sajnos sikertelen volt minden posztom. Lassan felnőnek a cicák, nagyon kis édesek, játékosak, gyönyörű szépek, nem is értem miért nem sikerült gazdisodniuk. Viszont nekem már eleve van 2 macskám, és ez így nagyon megterhel anyagilag:( Fájó szívvel, de a menhelybe adáson döntöttem, viszont nem tudom ennek mi a menete. Meg hogy melyik az a menhely, ahol biztosan jó sorsuk lesz szegény kicsinek. Megszakad a szívem értük, de nem tudok mást tenni. Köszönöm a segítséget!

2023. aug. 14. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Én azt javaslom, hogy ha befogadtad őket, próbáld a továbbiakat is te intézni. Nehéz gazdit találni, ez egyértelmű, de még mindig nagyobb esélyük lesz gazdisodni, mintha beadnád őket menhelyre. A menhelyek több feltételt támasztanak általában az örökbefogadók elé, ami sok embert megrémiszt.

Ezenkívül azt javaslom, hogy keress olyan gazdit nekik, ahova ketten mehetnek.

Azért mondom ezeket, mert valószínűleg egy menhely sem fogja befogadni őket. A menhelyek tele vannak, rengeteg állatot kell ellátniuk, és mindezt saját és civil támogatók pénzéből. Ha menhelyre adod őket, ahol már amúgy is rengeteg macska van, nagy valószínűséggel életük végéig ott maradnak. Relatív, mi a "jó sor". Nyilván ellátják őket, kapnak enni, de ettől még az nem otthon.

Esetleg ide is linkelhetsz róluk képeket, hátha.

2023. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

A menhelyek mind tele vannak, max. utcáról beteg, sürgős segítségre szoruló állatokat fogadnak.

Így, hogy te beakarsz adni állatot nem fogják befogadni, viszont ha megkéred őket akkor segítenek a gazdakeresésben.

2023. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, időközben sikerült a kicsiknek gondos és szerető gazdit találni!❤️
2023. szept. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!