Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen termékeket használtok...

Milyen termékeket használtok macska ápolásra?

Figyelt kérdés
Néztem szárazsampont,szőrápoló olajkeveréket. Ezeknek van értelme? Sajnos megfürdetni nem tudom,mert nem hagyja semmi áron. Néha áttörlöm vizes törölközővel és sokat fésülgetem,azt nagyon szereti. Sajnos nagyon koszos (fogalmam sincs hogyan,szinte egész nap a teraszon fekszik), a törölköző is tiszta kosz lesz utána. Kinti-benti macska.
2023. szept. 17. 11:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Inkább legyen koszos,mint hogy bezárjam a lakásba élete végéig mint valami idióta:)
2023. szept. 17. 16:40
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Igazad is van. Így legalább nem kell sokáig gondoskodni sem róla, mert előbb el fog pusztulni! :(((
2023. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
11, úgy érted, "mint valami felelőségteljes ember"? Mert az idióta mifelénk inkább arra használatos, akinek a macska fogyóeszköz, és hagyja odakint kóricálni. Meg ugye hiába vannak tünetei, nem viszi állatorvoshoz, mert jó'vanaz...
2023. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:((( Biztos,mint a másik 2 macskám, akik 15 évesek lesznek nemsokára:(((
2023. szept. 17. 16:47
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Remélem legalább szaporodni nem szándékszol - elég, hogy a macskáiddal ilyen felelősségteljes vagy, ne nyomoríts meg egy gyereket is.
2023. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem tudtam,hogy itt elmebetegek vannak. Tessék megnyugodni,viszlát.
2023. szept. 17. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!