Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kanapèt letakarni, érdemes,...

Kanapèt letakarni, érdemes, macskaszőr ellen?

Figyelt kérdés

Lehúzható egyèbkènt a huzatja, de olyan sűrűn azért nem szeretnèm.

Csak kipróbàltam, de így kevésbé néz ki jól..:/

Köszi, előre is!


2023. okt. 13. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

igen nagyon megeri. regen a por ellen is takargattak

keress olyan "takarot' ami ietszik vagy varass ra valamibolamit konnyu mosni

2023. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Esetleg még annyit tehetsz, hogy ha a macska rendszeresen mindig ugyanoda fekszik, akkor csak oda teszel valamilyen kisebb plédet.
2023. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Furminator?
2023. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

En nem takarom le. Naponta leporszivozom, aztan ennyi, benti macska, nem hoz be koszt kintrol, csak a szore hullik, semmi extra.

Nem azert vettem a szep kanapet, hogy utana bena takaroval letakarjam, nekem nem tetszik.

2023. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk trikolor, aminek megvan az a jó oldala, hogy nincs olyan ruha (anyag), amin valamelyik színű szőre ne lenne elég feltűnő 😀

A kis extravékony alsó fehér pihéi ráadásul szabályosan belegabalyodnak a szövet szálaiba, azt egy sima porszívózás össze nem szedi...

Viszont a férjem fekete nadrágja a cica kedvence, ha az ott van, akkor csak arra fekszik, a kanapé védve van 😃

Tehát ha találsz neki valami kedvenc párnát vagy hasonló fekhelyet, akkor lehet nem kell egy egész kanapét takargatni.

2023. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
51%
Én is inkább a gyakoribb porszívózást vállaltam be és a napi rutin részeként a macskafésülés. Van egy fehér birkabőröm azon alszik általában de nincs az sem tele a szőrével pedig azon azon jól látszana a fekete macskaszőr, igaz ő egy rövid szőrű macsek. A kefe sem szed ki sokat a bundájából szerintem lenyalja a javát, v nem tudom hová tűnik.:D Tappancsnyomok viszont vannak itt-ott, még a falon is néha. Minden jóból én sem maradhatok ki.:D
2023. okt. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2023. okt. 16. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam letakarni, de sajnos annyira tetszett nekik a takaró h még a kanapét is kikarmolták miatta. Leszedtem, így már nem érdekes nekik.
2023. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as rokonnal pont forditott volt a macska izlese😁
2023. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én letakartam, de nem is feltétlen a macskaszőr ellen (mert minden nap porszívózok) hanem azért, mert szétkaparják a körmeikkel a bútort.
2023. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!