Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet harcolni a...

Hogyan lehet harcolni a macskaszőr ellen?

Figyelt kérdés
Szőr a ruhákon, a kanapén, a szőnyegen, az ágyneműn, a cipőkön, a levegőben. Mindenhol! Ki hogyan küzd meg vele? Jöhetnek a tippek, praktikák!

2022. ápr. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Furminátor.
2022. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Robotporszivoval, es rendszeres fesules furminatorral. Illetve van az a ragacsos henger, azt hasznalom ruhakra es minden reggel atmegyek vele az agynemun is. Kanapet proszivozom.


Szonyeg nincs mar, meguntam, hogy 2 naponta kene porszivoznom csak azt 1 oraig, hogy maradektalanul szormentes legyen.

2022. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Harcolni? Kard ki kard!!!:-)
2022. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Úgy, hogy nem engeded be a macskát a házba. Annál biztosabb módszer nincs is.
2022. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A furminátorról még nem hallottam, pedig ahogy utánanéztem, többször is szembejött velem, csak nem figyeltem fel rá. :D Mindenképp veszek egyet!

Én minden nap órákat fésülgetem őket, de még így is rámegy egy órám, mire leszedem a szőrt az ágyneműről, kanapéról, és persze a ruhákat is állandóan szőrteleníteni.. Fárasztó

2022. ápr. 8. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
3nm szőnyeget 2 óra alatt porszívóztam ki.. Furminátor a cicára, szőrt szedni pedig aliexpressről az a fém akármi! Az nagyon jó!!!
2022. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Ragacshenger, fésű, robiporszívó, ill levegőszűrő gép.
2022. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos porszívó, gyakori takarítás. Én heti 2-szer porszívózok azokon a helyeken ahol a macskák vannak. A papir porzsák is felejtös úri huncutság. A hagyományos szövetes az való ide.
2022. ápr. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!