Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Happy Cat nevü macskaeledel...

A Happy Cat nevü macskaeledel jobb minőség, mint pl a kitekat?

Figyelt kérdés
Én egyik nap vettem Happy Cat-et, egy kisboltban, más már nem volt nyitva. A macskám olyan büdöseket fingott:D Ez egy olcsó tÁp, nem? Vagy összekeverem vmivel? Én kb 130Ft-ért vettem, most kitekat-ot kapott, kb dupla annyiért.
2010. okt. 18. 20:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hidd el megéri a cicának is hó elején bevásárolni, sokat lehet spórolni ha jó helyre mész és jó kaját veszel, mint a gagyi kaja a sarki boltból.
2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
57%

20:51-es:


Macskáknak nem adunk disznóhúst. Jobb ha főzve SE. Veszélyes.

2010. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor az biztos Happy volt, már kidobtam a dobozt. Most tartok először cicát, úgy, hogy én veszem neki az ételt, én tartom el, tehát annyira nem ismerem a tápokat. Tehát akkor megéri ezeket a prémium tápokat venni, ezeket hol lehet kapni? Kisállatboltokban pl? Neten is láttam ilyen prémium tápokat. Nem gond, megvenném nekik, csak nem ismerem őket, a tv-ben a whiskast és a kitekat-ot látni, gondoltam ezek biztos jó kaják :)Szeretnék nekik egészséges ételt adni, ezért gondoltam megkérdezek pár tapasztalt macskatartót :)
2010. okt. 18. 20:55
 14/29 A kérdező kommentje:
A másik cicák, akiket nem én etettem kaptak házi kaját meg mindenfélét, azok is nagyon szépek voltak, egészségesek, de ha tényleg úgy van, hogy ezekből a jobb minőségből kevesebb is elég, tehát nem megfizethetetlen, akkor kipróbálom őket.
2010. okt. 18. 20:57
 15/29 A kérdező kommentje:
Meg azt vettem észre, hogy rengeteget kakilnak, akkor gondoltam hogy vmi nem stimmel a táppal, nem normális, hogy ennyit járnak wcre, pedig kitekatot kaptak. Most meg a fingás, ki is dobtam a maradék Happy nevü kaját.
2010. okt. 18. 21:03
 16/29 anonim ***** válasza:

A legjobban akkor jársz ha neten rendeled meg a nagyobb kiszerelést. pl innen: [link]

De megnézheted a környékeden lévő kisállat kereskedésekben, hátha lehet kimérve kapni. Az alutasakos/konzerves tápokat a Fressnapfban veheted meg, a honlapjukon fel van tüntetve az áruházak listája.


Ezek mellé nyugodtan adhatsz házi kosztot, egy kis változatosság nem árt.

2010. okt. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, itt aztán van választék :) Na körül is nézek :)
2010. okt. 18. 21:08
 18/29 anonim ***** válasza:
Úgy számolj, hogy egy 10 kilós zsák kb 4 hónapig elég, és 10.000 felett ingyen kiszállítják neked.
2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én emberi fogyasztásra alkalmas húsból készült, 100% hústartalmú "tápot" etetek, és az egész kijön havi 5k-ból, plusz még 1k-t húzok az almon is, mert ennyivel kevesebbet jár rá.

Havonta kétszer rászánom azt a 2-2 órát, hogy 1kg nyers marhacombból, 1kg darált farhátból, 40 dkg csirkszívból, 20dkg májból, pici lazacolajból meg vitaminokból összepacsmagoljam a kajáját, amit kb. 2 hétig eszget (kb. napi 15dkg-ot fogyaszt).

És még ez is lehetne 1k-val olcsóbb, ha enné a csirkehúst a mocsok macsek a marha helyett.

2010. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ja, és az én "nyershúsos" macskám csak akkor fingott, amikor az új ellátmány készítésekor eltört a húsdaráló kése, és 2 napig kitekaton élt. (A nyershús korszak előtt is kitekatozott, de gondolom, akkoriban még hozzá volt szokva a gyomra. Viszont a hirtelen átállás a nyershúsról az emészthetetlen kajára előhozta a rosszabbik énjét :)
2010. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!