Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem egyértelmű a gazdikn...

Miért nem egyértelmű a gazdiknak, hogy amennyiben beteg a cicájuk, akkor el kell vinni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Számtalan olyan kérdés van, hogy mit tegyen a szipogó, lázas cicával, a törött lábú cicával, a szemfolyós cicával. Gyerekek!!! Az állatok is érző lények, amennyiben bajuk van, úgy szükséges ellátni őket.
2010. okt. 19. 08:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A mi ínygyulladásosunknak ingyen felírt az orvos egy receptet és 3000 forint volt a gyógyszer és meg is gyógyult. Tudod, mikor megmutatta hogy néz ki az ínye azt hittem beszarok, hogy bír egyáltalán enni a szerencsétlen.
2010. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyeneket. Én nálam volt olyan h este mikor haza értem rosszul volt a cicám, nyácogott, fujt csak fekudt egyhelybe, nem csinált semmi. És nem érdekelt h este fél 10 volt, felvettem a telefont és már mehettem is. Biztos nem bírom végig nézni mig az a kis torékeny állat ott szenved. Inkább elviszem dr-hoz, még ha egy kis aproságrál is van szo, csak ne szenvedjen. Az ilyeneknek minek állat? minek tartanak állatot, ha látják h szenved. Nem kér el csillagászati osszegeketaz orvos, amit ne lehetne kifizetni. most ha levert az a kis állat, gubbaszt, o nem tudja elmondani h milye fáj, h mi tortént vele. Akár mi van én viszem orvoshoz.Bár mit megadnék érte, h a kis állatom egészséges legyen!
2010. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
aham értem, ahhoz, hogy kitakarított egy sebet a pofiján a cicámnak, fizettem 5000 ft-ot!Tényleg nem csillagászati összeg, de pl a mai nap még ennyi sincs a pénztárcámban!
2010. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Igazadvan.

A beoltatott, féregtelenített, ivartalanított cicám picit megfázik, akkor kiadok egy könnyen gyógyuló betegségre 5-10E forintot, és a három éves síró kislányomnak, hogy nincs ennivaló.

Két minimálbérből nekem se futja ACCre vagy Neo citranra.

A gyereknek viszont meg kell tanulnia gondoskodni egy érző lényről.

2010. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Itt már szinte elöttem mindent leírtak, azért azt hozzátenném, hogy olyan könnyen vádaskodunk, kritizálunk, és alkotunk negatív véleményt, anélkül, hogy tudnánk a valós okot, és indokot.Kedves kérdező, jó érzés látni, hogy vannak ilyen emberek, de sajnos ez nem ilyen egyszerű, mint ahogyan az sem, mért ölnek, rabolnak, erőszakolnak meg GYEREKEKET egyesek, stb..de ez egy más téma.Isten ments, hogy megbántsalak, de gondolom, még nem voltál olyan élethelyzetben amikor igenis meg kell gondolni, mert sajnos van ilyen, pl, idős beteg ember, aki maga nem tud segítséget hívni ha beteg.Mindegy, csak azt szerettem volna elmesélni, hogy ma haldokolva jött haza a macskánk, szó szerint, hányt, és nagyon oda volt. Kihívtuk az állatorvost pedig nem élünk nagy lábon, három lányom közül holnap van az egyik szülinapja,és volt fizuig reggel 22 000 ft-unk, ami kb 2 hét még... de nem érdekel, engem nem vinne rá a lélek, hogy végignézzem hogy szenved , nagyon szeretjük, meg amúgy is. De vittük már 25 000-ért állat korházba is a szomszéd kutya által megtépett kiscicát, nem maradt életben, mégsem a pénzt sajnáltuk.ötezerbe került ma, tehát maradt 17, de majd megoldjuk,nálunk az állat is családtag.
2010. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20 19-es vagyok, idegmérgezést állapítottak meg, én is kiírtam, hogyan érhetném tetten az ilyen lelketlen embert,aki ilyen szenvedést okoz, állatnak, és három kis gyereknek...ez is olyan szemét dolog, sztem.hát ez van.
2010. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

20:19


Mindig jó látni hogy vannak olyan emberek, akiknek igenis fontos a állatuk, akiknél családtag, és felelősséggel gondoskodnak róla. Szerencsére egyre többen vagyunk:)

2010. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anyám régebben azt mondta, hogy a macskának nem lehet azt mondani, hogy nincs kaja, nem telik kezelésre. Szóval mindig volt rájuk. Inkább nekem mondta, hogy most nincs ez vagy az, mint ellátatlanul vagy éhezve hagyja. A macska segíteni sem tud magán.
2010. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ennyien reagáltatok kérdésemre, és azt is, hogy mindannyian felelősségteljes gazdik vagytok. Köszi
2010. okt. 20. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!