Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érthető, hogy el szeretnék...

Érthető, hogy el szeretnék menni másik dokihoz is (felv/fif)?

Figyelt kérdés

A macskamnak folyt a nyala, keveset evett, elegge lefogyott par napja. Elvittuk dokihoz ahol csak az aszisztens volt ott, belenezett a szajaba, csunya gyulladt, meg latta, hogy ki van szaradva, es hogy lefogyott.


Mondta hogy ez szerinte felv vagy fif.

Ivartalanitott nosteny, max a kertbe megy ki.

Tesztet nem csinalt.

Ennyibol tenyleg lehet dg-t felallitani?

Kapott vmi antibiotikumot, meg infuziot.


Szornyen erzem magam. :(


jan. 3. 23:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sok konfliktus árán (anyám kicsit másban van állategészségügy-téren, én pedig nem emelhetek 5 kg-nyi macskahordozót plusz macskát, és csak neki van autója, szóval hiàba vagyok felnőtt, ki vagyok neki szolgáltatva ezen a téren) sikerült eljuttatnom a cicát egy állatorvossal is rendelkező állatorvosi rendelőbe.

Képzeljétek!

A macska fogköves.

Iszonyú gyulladt már a szája, ki kell húzni 3 fogát. Kapott gyógyszert ott is, itthonra is, és hétfőn, ha jó lesz a laborja, meglesz a műtét.


El nem tudjátok képzelni mennyit sírtam a cicáért, azért, mert úgy éreztem nem tudok neki hitem-vágyam szerint segíteni….., de a konfliktus minden perce megérte

jan. 6. 23:03
 12/12 Salx Narval ***** válasza:
Hát, mint láthatod ennyit ér ha nem egy szakember vizsgálja meg az állatot, mondjuk azért a fogkövesedést és az általa okozott fogággyulladást egy asszisztensnek is illett volna felismernie ( ez piszkosul fájhatott szegénykének). Minden esetre ez azért sokkal jobb hír mint amit az a vészmadár jósolt, az a barom simán elaltatott volna egy fogköves cicát, nem hiszem el. Én biztos, hogy visszamennék és elmondanám az orvosának. Most már nyugodj meg nem lesz semmi baj, kérj tanácsot az élelmezésével kapcsolatban és beszéljétek meg a kontrollvizsgálatok gyakoriságát nehogy idővel megint így járjon. Neked megnyugvást, neki jó egészséget kívánok.
jan. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!