Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hordozó nélkül cica utaztatás....

Hordozó nélkül cica utaztatás. Ti szólnátok, hogy nem oké?

Figyelt kérdés
Kolléganőm posztolt egy képet a cicájáról, amin látszik, hogy hordozó és minden más nélkül utazik a macska. Láttam már előben is mikor jött érte a palija, hogy a cica fent ül a kalaptartón, ami szerintem rohadt nagy felelőtlenség, balesetveszélyes. Egyszer már mondtam neki, hogy lehet hámhoz venni biztonságiövét állatoknak, de úgy látszik nem fogta fel miért mondom. Arról nem is beszélve, hogy a macskák utálják a kocsit/utazást, simán bekattanhat egy rövidebb út alatt is, és kárt tesz bennük vagy magában, ki tudja. Bunkóság lenne, ha szólnék neki, hogy ez elég felelőtlen egy gazditól? Nagyon édi macskája van, bánhatna vele jobban is.
jan. 20. 07:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Itt a kép róla, hogy érthetőbb legyen mire gondolok.

[link]

jan. 20. 07:18
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha a macska féle, akkor nyilván nem így utaztatnák, mert nem maradna nyugton. Az ő macskája, az ő felelőssége, ha mégis baj történik. Nem szólnék, nincs közöm hozzá.
jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
*félne
jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Leginkább ne szövegelj bele, senki se szereti, ha beleokoskodnak az életvitelébe ilyen formában(nem fogta fel).


Azonkívül igen, balesetveszélyes, bemehet a cica a pedálok alá, nálam volt ilyen, szerencsére kézifékkel meg tudtam állni(kiszökött a dobozból)


Én ennyit mondanék neki tapintatosan:


Hú, nehogy bemenjen a pedálok alá, baj lehet belőle. Szegény cica.


De nem ez, hogy: nem fogta fel.

jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem szólbèk, nem az èn dolgom. Amúgy meg ez egy brit. Nem kell neki ketrec, biztonsági öv. A világ legnyugodtabb macskája. Nem olyan mint egy házimacska.
jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok önkéntes rendőr, a saját dolgommal foglalkozom. Ha beleszalad egy közúti ellenőrzésbe, majd megbüntetik.
jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

" Nem kell neki ketrec, biztonsági öv. "

Majd ezt egy rendőrnek próbálja meg levezetni. Hátha megduplázza a büntetést okoskodásért.

jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem házimacska még kiszámíthatatlan. Megijedhet bármitől vagy lehet baja útközben. Mibe telne belerakni egy szállítóboxba? Nem rosszindúlatból, de tényleg jó lenne, ha összefutna egy rendőrrel, mert ezzel nem csak magukat és a cicát veszélyeztetik, hanem másokat is.
jan. 20. 08:34
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Abszolút igazad van, sajnos a hülyék csak a saját kárukból tanulnak, de ezzel az a baj, hogy egy balesetnél 90%-ban valahogy mindig a vétlennek lesz nagyobb baja.
jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%

Ez kellene, ez tartaná:

[link]

jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!