Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem vicces az alábbi szituáció?

Nem vicces az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés
Ha apukám kimegy fogat mosni akkor mindig beteszem a macskát a szobájába...aztán lefekvés előtt mindig könyörögnie kell hogy kimenjen. Bevallom ez nagyon szórakoztató. Sőt az utóbbi időben már könyörgés hatására se megy ki. És vele kell hogy aludjon xd úgynézki sikeresen kitanítottam a macskámat valamire xd

jan. 21. 23:43
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
25%
Imádom a macskákat, és szerintem vicces
jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem annyira btw
jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Apád nem akarja, hogy ott aludjon a macska, csak gondolom nincs szíve kirakni. Lehet hogy attól fél, hogy véletlenül ráfekszik, vagy a cica kezd el partizni hajnalban, ami zavarja apád pihenését.


Egyszer-kétszer még talááán (bár nekem még úgy sem) poén lehet, HA pár kérlelés után ki is viszed onnan a cicát.


De hogy folyamatosan? Unalmas, sőt, egyenesen bunkó dolog. Ne azon szórakozz, hogy apád kellemetlen helyzetbe kerül.

jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom nem annyira rajongasz apukádért, vagy csak szereted szivatni. :)

Csak nehogy bántsa a macskát. :(

De ha szereti, és jófej vele, akkor ok. :)

jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Majd egyszer beleun ès kibaxxa a ghecibe a macskát.
jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a cicákat, de szerintem nem vicces. Bár én azt sejtem, hogy apukád egyáltalán nem bánja, hogy ott alszik a cica :D

Ha bánná, akkor egyszerűen kitenné, vagy áttenné a te szobádba.

jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Thunderfairy ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem vicces.
jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az is szórakoztató lenne ha apádnak lenne egy pókja amit elalvás előtt az ágyadba rak. Nagyon izgalmas lenne igaz? Én nagyon jól szórakoznék rajtad :D
jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Pont annyira vicces, mint az lesz, amikor apád megfogja majd a macskad és kívágja a ház elé
jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 rigalánc válasza:
37%
Szerintem vicces, de igaza van annak is aki szerint nem az. én is lökött vagyok, azért ne feszegesd a határokat, ha látod hogy gond lehet belőle.
jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!