Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem vicces az alábbi szituáció?

Nem vicces az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés
Ha apukám kimegy fogat mosni akkor mindig beteszem a macskát a szobájába...aztán lefekvés előtt mindig könyörögnie kell hogy kimenjen. Bevallom ez nagyon szórakoztató. Sőt az utóbbi időben már könyörgés hatására se megy ki. És vele kell hogy aludjon xd úgynézki sikeresen kitanítottam a macskámat valamire xd

jan. 21. 23:43
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
75%
Ha egyszer-egyszer csinálod még talán, de rendszeresen egyáltalán nem vicces szerintem. Keress más elfoglaltságot, olvass nézz vicces videókat ne ezzel szórakoztasd magad
jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18%
Majd az lesz vicces, mikor a fater eltakarítja a macsekot a sintértelepre, téged meg bevág a javítóintézetbe. Ott kacarászhatsz kedvedre.
jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben kell tartani azokat is, akik nem szeretik az állatok közvetlen közelségét. Ahogy az előttem kommentelők is írták, így majd csak utálat alakul ki apukádban a cicátok felé.
jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!