Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macskaalom, ami...

Van olyan macskaalom, ami bevált nektek (is), mert a jelenlegi nekem olyan port csinál, hogy szörnyű. Az a kristályos valami nem jó, mert csak eszi vagy játszik vele. Megírnátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
jan. 22. 11:23
1 2
 11/15 jpeacefuler ***** válasza:
0%
Kint az udvar/kert.
jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a Dm lila feliratos alomja vált be.
jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lidl Coshida alom nálunk bevált és olcsó is 1600 körül van
jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
70%
Összehasonlítási alapom ugyan nincs mert mindig natúr csomósodó bentonit és zeolit alapú macskaalmot veszünk. A legolcsóbbakkal is elégedettek voltunk ezért márkát nem is írok nem is nagyon nézegetem, mindegyik jó. A finomított apróbb szemcsések kicsit jobban összeállnak de lényegi különbség nincs. Egy magasabb falú és nagyobb alomtálca megoldás lehet a kiszóródás ellen, az alomtálca alá érdemes egy gyékényszőnyeget, v hasonló lábtörlőt tenni. Én rendszeresítettem egy kis kézi porszívót, másra nem nagyon használtam csak a helyet foglalta de ide tökéletes és mindig kéznél van.:D Amikor még nem volt szőnyeg a tálca körül egy kis elektromos söprűt használtam, azzal is könnyen lehetett takarítani, de az szőnyeghez ez már nem volt jó.
jan. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem lehetne őt bepelenkázni?? 😉

Na de akkor komolyan:tényleg nagyon köszi, a tapasztalatok sokat segítettek!

jan. 25. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!