Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakaróznak a macskáim,...

Miért vakaróznak a macskáim, ha az állatorvosok azt mondják, nem atkásak, tiszta a fülük?

Figyelt kérdés
Bolha is kizárva, cseppet rendszeresen kapnak, mégis vakarják a fülüket.

márc. 12. 09:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva,én nem igazán tudom. A fülatkát akartam mondani,de ha azt mondod tiszta a fülük,mást nem tudok mondani.De azt javaslom,hogy vizsgáltasd még meg őket,ha alkalmad nyílik rá, akár az is lehet,hogy annyira nem komoly,de jobb az elővigyázatosság.
márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
stresszből is vakarózhatnak a cicák ,vagy téphetik saját szőrüket. jól kijönnek egymással? vendégek közelében hogy viselkednek? körülmények megfelelnek?
márc. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
A macskákat senki sem érti.
márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért te csak akkor szoktál vakarózni ha bolhás meg atkás vagy? Nekik is viszkethet bárhol bármikor, nekem is szokott viszketni a hátam...
márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Minden alkalommal mikor megyünk valamiért a dokihoz elmondom, hogy vakarják a fülüket, megnézi és azt mondja, nem atkás, de nem mond rá semmi mást egyik doki sem.


Jól kijönnek, nem stresszhelyzetben csinálják, hanem random. Mikor még nem ismerték egymást is ment a vakarózás, ha nem kaparná magát sebesre az egyik nem zavarna ennyire. Allergiagyanú miatt próbáltunk hipoallergén tápot is, de érdemben semmi sem változott. Plusz így, hogy az új cica is vakarózik kicsi az esély táplálékintoleranciára.

márc. 12. 11:26
 6/14 Darius- ***** válasza:

Tudod mi az a rüh. Valamilyen bőr probléma, gomba. Stb.


Menj más orvoshoz, ahol átvizsgálják jól.

márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Bolha?
márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam, bolha is kizárva.
márc. 12. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
ételallergiától is lehet.
márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, bőrszázazság, valamilyen irritáció, stressz... vidd el másik orvoshoz, aki ezekre is nézi.
márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!