Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakaróznak a macskáim,...

Miért vakaróznak a macskáim, ha az állatorvosok azt mondják, nem atkásak, tiszta a fülük?

Figyelt kérdés
Bolha is kizárva, cseppet rendszeresen kapnak, mégis vakarják a fülüket.

márc. 12. 09:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az én cicáim is állandóan rázzák a fejüket és vakarják a füleiket. Az orvos szerint nem atka de kaptam egy füllcseppet ami ilyen természetes anyagolból van vagy is nem gyógyszerkészítmény lehet te is kipróbálhatnád rájuk hátha segít
márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most nem fülatkásak - de voltak a múltban azok? Vagy ha atkára utaló jel nincs is, de elhúzzák a fülüket az egyik irányba, vagy piros belül valamelyest? Mert fülgyulladása akkor is lehet, ha nincs atka.

(Ha az orvos nem megy utána a dolognak, az nagy red flag egyébként, én keresnék egy normálisabb ! macskás ! orvost.)

Fürdetve szoktak lenni? Mert gyakran fürdetett macskáknál is kialakulhat krónikus bőrszárazság, ami viszketéssel jár.

Szőrük milyen állapotú? Van foltos szőrhullás, ritkulás? Fényes, egészséges a bundájuk?

márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
11 próbáltam természetes cseppet korábban, sajnos nem volt változás. Ha jól emlékszem salicilsav volt benne meg valami gyógynövény.
márc. 17. 17:55
 14/14 anonim válasza:
Én parafinolajat kezdtem el használni
márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!