Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktál beszélgetni a macskáddal?

Szoktál beszélgetni a macskáddal?

Figyelt kérdés

márc. 21. 03:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Nyilván nem érti, de a hangsúlyt igen
márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam, és tuti, hogy ért szavakat. Pl. ha kimondom a "gyógyszer" szót, egyből bújik az ágy alá. 😀

A párom hívására is szokott reagálni, akár a másik szobából is (nem ciccegéssel hívja).


A kötözködőnek meg annyit, hogy azért a kommunikációban nem csak végletek léteznek. A macskámmal olyan szinten beszélek, mint mondjuk egy fél-egy éves kisgyerekkel. Nyilván a kisgyerek sem ért meg mindent, mégis beszél hozzá a környezete.

márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. Ha mást nem is de általában megbeszéljük milyen kaját kap vacsira(megszagoltatom vele, amit ő egy hangos meow-val okéz le).

Ha valami olyat csinál, amit nem szabadna elég, ha erélyesen kimondom a nem szót.

márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Szoktam, és válaszolni is szokott. Indulás előtt mindig mondom neki hogy ide és ide megyek, jó? Mire ő azt mondja: neeeeem. :D
márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Amúgy most jut eszembe, hogy én egyszer megkérdeztem tőle, hogy menjek e dolgozni, vagy sem. És határozottan, bólogatott a kis fejével, hogy ne menjek. Nem is mentem(utáltam azt a munkát, és azóta már máshol dolgozom hálistennek).
márc. 22. 23:43
 16/18 anonim ***** válasza:
20%

-miau miau miau?

-miau.

-mrrrrr.

-mrrau?

-miau.

márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszélek hozzá és sokmindent ért. Sokszor "válaszol" is.

Érti a köszönést és viszonozza is, érti a puszi szót, olyankor megpuszilja az arcom. Ha azt mondom neki, büdös vagy nem szabad, na ezeken úgy megsértődik, hogy még meg is karmolja a bokámat. Ha azt mondom, jön a vendég, elbújik, mert nem szereti a vendégeket. Egyszerű házimacska.

márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%

Kedves #3!

>>"Beszélgetni", ez elég durva kifejezés.<< ?

A "Beszélgetni" nem kifejezés. Csak egy szó. És durva?

márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!