Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok a babátok?

A cicátok a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem a cicám a babám😍

márc. 24. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
igen❤️ Inkább a cukker cicusom mint egy visítozó gyerek❤️❤️
márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Szintén, mint az egyes, de 10 macskuszt is kitesz a kicsi, a nagyobb már lecsillapodott.
márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert tudok különbséget tenni, hogy a macskám egy állat a gyerekem meg egy ember és a sajátom. Végülis macskás néniből sosem elég, ti is jól ellesztek otthon velük.
márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Igen!! Kell a fenének emberbaba, úgy néznek ki, mint egy szottyadt krumpli és tönkreteszik az idegeid!
márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
37%
Nekem is! :) Inkább a cica a babám, mint egy csúnya kis gnóm embergyerek, akinek folyik a nyála meg ordít.
márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
56%
Jézusom.. Valami nagyon csúnyán félrement nálatok az életetek során. :D
márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
40%
Nekünk is a cicánk a babánk, Panka cica a neve. Nem is kell gyerek se nekem se páromnak soha az életben.
márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Olvasom a kommenteket és azon gondolkodok hogy miket kell átélnie egy embernek ahhoz, hogy ilyeneket írjon egy macskáról?
márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy folyik a nyála a gyereknek néha, de legalább nem szrik a szőnyegre.
márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
67%
Van két macskám,imádom őket...a barátaimnak tekintem őket, de sohasem fogok úgy nézni rájuk,mint egy saját gyerekre.Szerintem nem normalis dolog egy gyereket macskával helyettesìteni...
márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!