Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen nehéz feldolgozni...

Miért ilyen nehéz feldolgozni ezt?

Figyelt kérdés

Van (volt) egy cicám(1.) aki több napja eltűnt és nem jött haza és valószínűleg már nem is fog. Volt egy előző cicám(2.) aki a házban halt meg "velem".

Miért volt az ő (2.cica) halálát könnyebb felfogni? Valamiért magamnak sem bírom beismerni, hogy ő (1.cica) már nem jön haza, tehát így a halálát sem fogadom el, de racionálisan, valami történt.

Tehát a kérdés az, hogy segíthet-e valami felfogni a halálát?

(mindkettő kinti cica volt, de sose látták egymást, mivel egyik jött a másik után)



márc. 29. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Óóó, nálunk volt cica, amelyik fél évre is eltűnt.

Valaki eteti, jobbat ad neki, vagy egyszerűen csak a területet uralja egy másik macska, és nem mer ott lenni.

Hiába a kertetek, bemegy, és fél ott lenni a tiétek.

Én is elszúrtam ezt az elején, más macskáknak adtam enni, akik bejárkáltak, elkezdték birtokba venni a környéket, és ott rivalizáltak egymással, az enyém meg meglógott, mert félt.

márc. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a másikról biztosan tudod, hogy mi történt vele, erről meg csak tippelsz. De még visszajöhet. Pár nap nem sok.
márc. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Talán a bűntudat..? Hogy hagytad elcsavarogni?

Ivaros is volt, gondolom...

márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Sztem feldolgozás helyett járd körbe a környéket, hívogasd, plakátold ki. Egyik macskám fél év után jött haza, a másik 10 nap után. Utóbbinak azóta GPS nyakörve van. Egyébként azért olyan nehéz, mert amelyiket látod elpusztulni,ott az agyad felfogja, hogy vége van. Ebben az esetben simán lehet hogy él. Csak valahová becsukták, valaki "véletlenül" örökbe fogadta... Ja és ivartalanítasd ki. Nem minden esetben, de sokat segít.
márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Foltoska másfél év után jött vissza. 2022 október közepén ment el és tavaly december 23- án jött vissza. Nekem az van két a legszebb karácsonyi ajándék.
márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az volt a legszebb karácsonyi ajándék.
márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy elpusztult. Miből gondolod ezt? Lehet csak "csajozik" valahol, vagy épp "kanozik". Itt írta valaki, hogy a macskája egy évig is odavolt, szerencsére mi a mi cicánkat egy hónapig nem láttuk, de hazajött magától.


Írj ki a helyi állatos csoportokba egy posztot a képpel, hogy ha valaki látja valahol, akkor feltétlenül értesítsen, meg csapj még mellé egy kis pénzjutalmat is.

márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg odavolt másfél évig Foltoska és hazajött. Betegen de hazajött. A környéken van egy hely ahol halakat árulnak és ott lődöröghetett. Nyáron vagy kétszer a kertbe ment leskelődni de be nem jött a házba. Karácsony óta nem ment el és meggyógyult orvos nélkül.
márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hittük hogy nem jön vissza. Bár én a szívem mélyén legbelül éreztem hogy vissza fog jönni. Csak gondoljuk hogy a halasnál lehetett. Még azt is hogy beteg lett, onnan kitették és hozzánk jött vissza ahol anyu ápolta és nem ment el. Olyan sovány volt hogy az agyara kilistázott. Csontsovány. Márciusra meg meghízott.

Jó is hogy el volt menve mert anyu kertjében kullancs invázió volt. Abba halt meg a testvére Kormos macska hogy sok kullancs ment bele. Foltos hogy nem volt otthon legalább megúszta. Ő meg hamarabb meghalt volna a kullavsba mert gyengébb volt. Kormos egy erős macska volt mégse bírta ki.

márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most adtatok egy kis reményt :).
márc. 29. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!