Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is ilyen nehéz feldolgo...

Másnak is ilyen nehéz feldolgozni, hogy már nincs veletek? Félek az új kutyától?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 8 éve, hogy elvesztettem a kutyámat, de a mai napig ugyanúgy fáj mint amikor elvesztettem. Egyre többször gondolok arra, hogy jó lenne egy új kutya, de félek attól, hogy őt fogom keresni az új kutyában, és csalódni fogok, mert nem lesz ugyanaz.

2021. ápr. 6. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Detto.. csak én úgy döntöttem, hogy mégse kell egyenlőre másik. Ráadásul ugyanolyan fajtát akartam. Majd talán egyszer, de ez közel se biztos.
2021. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akarva akaratlanul is őt fogod keresni a másik kutyában.

Minden kutyának más a személyisége, ezt el kell fogadni.

2021. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Főleg most nehéz, mert eléggé mélyponton vagyok (egy olyan betegségem van, hogy kb. az összes ízületem be van gyulladva és állandó fájdalmaim vannak) és egész nap arra gondolok, hogy milyen jó lenne csak még egyszer elmenni vele sétálni, vagy csak egy simogatás. Akaratlanul is arra gondolok, mikor utoljára rám nézett.
2021. ápr. 6. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha teheted menj el egy menhelyre Önkénteskedni. Lehet, hogy az ottani kutyákkal való törődés kicsit enyhítene a gyászon és segítene a döntés meghozatalában.
2021. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a betegséggel eleve nem kellene kutyát venned. Nyilván jó lenne a régivel még egyet sétálni de már nem lehet. Az ujjal meg még nagyon sokat kellene sétálni, azt meg nem birnad.
2021. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!! Nekem miutan elpusztult a kutyam par honapra lett egy ujabb kiskutyam. Ugyanolyan fajta lett mert imadom ezt a fajtat. Azt hittem majd hogy folyton ot fogom benne keresni de ez nem igy lett. Szoval szerintem nyugodtan legyen uj kutyad! Hidd el hogy nagyon sokat fog segiteni!
2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös,annyira nem rossz, csak vannak keményebb napok.
2021. ápr. 7. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is rossz ötlet lenne. A kutyának nem csak hébe-hóba lenne rád szüksége hanem minden nap. Na meg aztán sose tudhatod hogy mikor fordul rosszabbra. De úgy érzem feleslegesen koptatom az ujjam, te ezt már úgyis eldontotted.. Majd egy fél év múlva bekerul a menhelyre a kutya.
2021. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!