Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek, mi az az időtarta...

Szerintetek, mi az az időtartam, amire biztonsággal magára lehet hagyni A CICÁT étellel itallal, alommal ? Nekem megvan a magam véleménye, de érdekelne a tiétek is.

Figyelt kérdés

#macska #cica szerelem #házikedvenc kezelése
ápr. 1. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy, nagyon extra esetben talán két nap.
ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
1 napra se szeretem magárahagyni.
ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Én max 2 estét hagynám. Nyilván kibírna ennél többet is, de a lelkem úgy már nem lenne nyugodt.
ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Biztonsággal 1 éjszaka. Eddig szükség miatt leghosszabban 3 napot volt egyedül. Nem történt vele persze semmi gond, de nem voltam nyugodt ezidő alatt.
ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Vidéken vannak kismacskáink a szülői házban. Én nagyon messze lakom tőlük, így 2-3 naponta, ahogy esik, megyek ellátni őket. El vannak, de ők nem egyedül vannak! Egyedül félhet is, meg unatkozhat is szegény.
ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
12 óra nagyjából. Persze valószínűleg 24 óra alatt sem esik baja a szobacicánknak, de ki az a gazdi, aki ezt ki akarná próbálni.
ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
6-os: feltételezem, a kérdés valamilyen vészhelyzetre vonatkozik, amikor baleset, haláleset vagy hasonló miatt váratlanul kell elmenni, és nem azonnal lehet valakit találni, aki ránéz a cicára
ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Max egy éjszaka. Egy teljes napra már nem kellene egyedül hagyni.

Sajnos sok "gazdi" nem fogja fel, hogy az, hogy a macska túlélte azt, hogy ott hagyták hosszabb időre, azt még nem fogja jelenteni, hogy ezt meg is kellene tenni. Egy kisgyerek is túléli, ha ott hagyják, vagy napokig nem adnak neki enni... ettől még ha valaki ezt megjátsza, elveszik a gyereket. Kár, hogy az állatokat nem védik ilyen törvények. :(

ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer előre nem látható kényszerből úgy 24 óráig hagytam magára. Nem lett semmi baja.
ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Bár én nem szoktam egyedül hagyni egy napra se az állataimat, mert akkor van aki etesse, itassa vagy felügyelje. De nem mindenkinek van kire bízni. Az életben meg akadnak rendhagyó helyzetek. Lehet kapni önetetőket/önitatókat, és egyszerű kamerákat is lehet kapni, ami olyan mint egy babafigyelő. Nem hiszem, hogy pár napot ne lehetne megoldani ha nincs segítsége valakinek, csak ésszel kell csinálni.


“attól mert a macska túlélte, azt hogy ott hagyták még nem kéne”

Biztonságos környezetben étellel itallal egy állát tökéletesen el van ember nélkül is. Amilyen természetű pl. a mi macskánk meg úgy általában a macskák, valószínűleg sz@rik rá, hogy nem vagy ott egy darabig.

Nem csak fizikailag de lelkileg se fog kikészülni 1-2 nap után.

ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!