Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért engedi még mindig...

Miért engedi még mindig szopizni a kölykét? A kölyök már 7 hónapos

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben a kertemben volt egy nőstény macska és egy kiscicája volt csak. Befogadtam őket, igazi hàzimacsekok lettek, az anyamacska ivartalanítotva lett, a kölyök májusban lesz.

Mindketten nőstények. Az anyamacska még mindig engedi szopizni a kicsit, pedig nincs is teje. Van hogy a mellét van hogy a szőrét szopizza a kicsi a felnőttnek. És így is alszanak együtt.

Persze aranyos meg biztos természetes, de aggódom hogy ez a felnőtt macseknak nem okozhat emlődaganatot? Az állatorvos azt mondta le fog szokni de ha az anya nem akarja akkor hagyjuk így. Tehát akkor az elkövetkező években is ez lesz ha nem választja le magáról?


ápr. 13. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenétől lenne ettől emlődaganata? Ez hogy jött?
ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja tőle. Ha az anyát zavarja, el fogja hajtani a kölyköt, ne aggódj :D Ezzel nyugtatja magát a gyerek, és lehet az anyának is nyugtató valamennyire.
ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekik, a cicáknak jó, akkor ne avatkozz bele! Volt olyan cicám, amelyiket korán leválasztották (elhozták) az anyjától, s szegény - ha ölbe vettem - engem szopizott úgy, hogy a ruhámon keresett egy kis gyűrődést, vagy kiálló részt, s azon nyammogott, pihengetett.
ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én most 10 éves macskám több mint 2 éves koráig szopott.
ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!