Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar a 7 hónapos...

Miért nem akar a 7 hónapos babám szopizni?

Figyelt kérdés
Kezdettől kezdve anyatejes baba. A baba rizst tápszerrel kapja. Éjjel szopik van hogy még 2 x is meg reggel 1x. Napközben nem nagyon akar. 1-2 perc és befejezi. A tejem is eléggé megcsappant ezért. 2x-3x szopizik napközben de nagyon keveset. Inni sem akar kb 1,5 decit tudok bele diktálni naponta. Nem kéne adni neki tápszert? Most még több tejre lenne szüksége nem? Most 71,5 cm és 8 kg úgyhogy a fejlődésével nincs gond.
2014. febr. 1. 12:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem még 10 percig kéne szopiznia alkalmanként minimum.
2014. febr. 1. 12:25
 2/14 anonim ***** válasza:

Zöldség, gyümölcs, főzelék?

Ezeket még nem adod neki?

A rizs tápszerrel az nagyon gáz!

Akkor inkább tejpép!

Egy ekkora gyereknek ételre van szüksége!

2014. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet időben mérni. Fiamnak is volt korábban olyan időszakja, hogy pár napig napi 3-szor 2 percig szopott, így is volt egy rakás pisis pelus, kakilt is, többször naponta. A mai napig nem értem, mikor evett annyit, amennyi kijött belőle.

Mióta tart ez az állapot? Én akkor foglalkoznék vele, ha pár nap alatt nem változik.

2014. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eszik ő már nagyon sok mindent. Gyümit,zöldséget, főzeléket...csak a tej tűnik nekem kevésnek.
2014. febr. 1. 12:45
 5/14 A kérdező kommentje:
1 hete már tart. Néha csak a rendes ételt fogadja el.
2014. febr. 1. 12:46
 6/14 anonim ***** válasza:
hozzátáplálod már gondolom. Az enyém annyira szerette a hozzátáplálásos kajákat,hogy 8-9 hósan lefordult a cicimről. Nappal lehet jól lakik mással?vizet adsz neki?hol tartassz a hozzátáplálásnál?
2014. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már ott tartunk,hogy csirke mellet, halat, csirkemájat kóstoltatok vele. Szerintem jól lakik a többi étellel. Amikor elkezdtük mindig szopizott utána,de ezt a szokást már elhagyta. Hipp baba teát iszik.
2014. febr. 1. 12:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Azért mert nem irtam oda a kicsi eszik sok mindent. Tanácsokat és ötletek szeretnék nem pedig itélkezést. Első babám és Angliában élünk mindenféle segiség nélkül.
2014. febr. 1. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a hozzátápláláskor áll le a ciciről,8 hónaposan.Egyszerűen üvöltött már.A védőnő azt mondta,azért még próbálkozzak,na aztán egy hét múlva én feladtam,szerintem rosszabb,ha üvölt a mellemen,mintha jókedvűen eszik,én így gondoltam.Ha úgy látod,neki már nyűg a szopi,nem kell erőltetni.Ha meg szép csendben szopizik 2 percet,akkor így elvan.Én úgy tudom,kb.4-5 deci tej vagy tápszer kell,esetleg adhatsz neki 1 adagot naponta a cici mellé.
2014. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szopási sztrájk?
2014. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!