Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

A Cicám SAJNOS elég sokszor megy át a szomszédba. Így gondoljátok hogy nyilván kertesházba lakok.

Nagyon idegesít hogy Mindig át megy. Mit tegyek hogy ne menjen át??? - Tudom hülye kérdés mert a Cicák "ilyenek." , de akkor is.



ápr. 14. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Tartsd bent, csinálj kifutót, vagy macskabiztos kerítést.
ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KönyvmolyUraság válasza:
100%
Nekünk is mindig átment. Ugyanazt tudom mondani mint az előző plusz ha lyukon megy át takard el a lyukat
ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg nincs más megoldás; vagy a cicát zárod, vagy a kertet.

Amúgy szólt a szomszéd, hogy zavarja?

Hozzánk a szomszéd kislányok cicái jönnek át. Elbogarászgatnak a mogyoróbokor alatt, aztán hazaballagnak. Az én fekete macskám pedig náluk tesz időnként egy kört. De mi megbeszéltük, hogy ez nem probléma. Nyilván megoldanánk, ha az lenne.

ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Addig "oké", amíg "csak" a szomszédba mennek át. De ha majd az úttestre vagy egy másik szomszédba, ahol kutya van?
ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4, igen, jogos. Erre is figyelni kell. Nálunk szerencsére se út, se kutya nincs. És persze legyen ivartalan a cica.
ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Nem szólt.

Egyébként Nekem is Feket a Cicám.❤️❤️🥰🤗

ápr. 14. 21:52
 7/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem lyukon megy át, hanem kerítésen.
ápr. 14. 21:53
 8/10 KönyvmolyUraság válasza:
100%

Úgy értettem hogy ha a kerítésen van egy lyuk.

Kettes vagyok

ápr. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Macska biztos kerítés, kifutó, hámos sétáltatás
ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én esténként, amikor felélénkülnek a cicák és már nincs akkora autós és gyalogos forgalom, ki szoktam vinni a két cicát hámmal- flexi pórázzal és egy jó 1-2 órát elcsavargunk, nagyon szeretik, aztán hazaérve esznek és aztán megy a játék hajnalig. Így nagyon jól el tudnak fáradni mentálisan is a sok inger miatt meg szétjátszák magukat reggelig.
ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!