Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Masfel hete nem jott haza a...

Masfel hete nem jott haza a cicank. Remenykedhetek meg?

Figyelt kérdés
10 honapos kandur cicankat az elmebeteg anyosom kiengedte a lakasbol aprilis 12-en ejjel, annak ellenere hogy a lelkere kotottuk hogy ne tegye, mert mar ivarerett es elkoborolna. Az ivartalanitasanak is megvolt mar az idopontja, most lett volna a heten… azota nem lattuk a cicat, pedig minden nap keressuk, messzebbre is elmentunk, de semmi nyomat nem lattuk annak, hogy baleset erte volna. A helyi csoportokba is kiposztoltuk, egyszeruen nem tudom mit tehetnek mar, iszonyu duhos vagyok hogy ez megtortenhetett:( csak remelni tudom hogy nem esett baja es kandurkodik, de ez mar nagyon sok ido… mit tehetnenk meg? Szerintetek van ra esely, hogy elokeruljon?
ápr. 21. 23:51
1 2 3
 11/21 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. Nekünk 1 hónap után jött haza.
ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat. A lepontozasokat en sem ertem, en mindenkinek zoldet nyomtam. Sajnos mast mar nem tudunk tenni, csak remenykedni. Az bosszant, hogy tenyleg mindene megvolt a cicanak ahhoz, hogy boldog BENTI elete lehessen, oltasait is megkapta. Most lett ivarerett, persze hogy ki akart menni, de ep esszel fel lehet fogni, hogy nem szabad kiengedni, mert ez lesz… de az anyosomnak megse sikerult.
ápr. 22. 18:26
 13/21 anonim ***** válasza:

De tudsz még tenni. Vanbak Facebook csoportok erre. Kép és info kell róla és az elérhetőséged.


Kiplakátoltad már amúgy? Mert valahogy ezzel kellett volna kezdeni.

ápr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
0%
A macskák, mint minden állat, alapvetően a kinti léthez vannak szokva. Ha megtehetik, kimennek.
ápr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, mar az elso nap kiposztoltuk a helyi allatkeresos csoportokba keppel es elerhetoseggel egyutt.:(
ápr. 23. 13:01
 16/21 anonim ***** válasza:

Tanulj az esetből. Nem kell anyósnak kulcsot adni a lakáshoz, probléma megoldva

Ha meg vendégségbe jön, akkor becsukod te az ajtót utána.

ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Biztosan nem talál magától haza, mert nem ismeri az utat, hiszen nem volt kinn azelőtt sohasem.


Ti mennyi időn át jártátok a környéket, hogy biztosan rátaláljatok? Mert gondolom így tettetek, nem várjátok a sült galambot.


Amúgy meg, ha "szép" cica, esetleg még chip.mentes is, akkor simán befogadhatta valaki.

ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
De, hazatalálhat. A macskáknak van egy különleges képességük, ez pedig nem más, minthogy szinte bárhonnan képesek hazatalálni. Bár biztosan nem lehet tudni, hogy pontosan hogyan képesek erre, mégis több kutatás alátámasztja, hogy a macskák képesek felhasználni a Föld geomágneses mezőit – esetleg szagjelzésekkel kombinálva –, hogy megtalálják otthonukat.
ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Minden nap keressuk azota is, a varos tobbi reszeben is voltunk, nem csak a mi utcankban. Szep cica, de nem fajtiszta, egyszeru szurke cirmos. Chip nincs benne, az ivartalanitas alkalmaval kerult volna bele…:(
ápr. 24. 12:19
 20/21 anonim ***** válasza:
19 anonim! Ezt nem kellett volna. Jobban érzed magad, hogy sértegetsz? Csináld, ha ennél jobb dolgod nincsen. Majd talán egyszer megtanulsz normálisan, kulturáltan viselkedni. Mondom TALÁN.
ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!