Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek ezzel: Ami sosem...

Egyetértetek ezzel: Ami sosem volt a tiéd, azt nem is hiányolhatod?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Max csak vágyat érezhetek iránta.

De mivel nem tudom milyen azzal a dologgal, így a hiányát sem tudom, milyen, mert ahhoz meg kellett volna válnom tőle.

2017. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ja ahogy az első írja
2017. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igaz. Pl. soha nem volt piercingem, nem is hiányzik, de ha lett volna, és ki kellett volna vennem, akkor valószínűleg hiányozna. Szóval egyetértek. (Bocsi, ha kicsit hülye példát hoztam :D )
2017. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Én a pénzt tudom felhozni, nem volt több millióm, de hiányzik, mert tudnám mibe fektetni.

2017. aug. 2. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindenki el tudná költeni, hidd el.

De akkor is csak nagyon vágysz arra, hogy legyen, nem hiányzik. A kettő nem ugyanaz.

Az emberek valamire vágyni szoktak, majd amikor méra megvan, és el kell válni tőle, akkor hiányolni.

2017. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van.
2017. aug. 2. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Nekem sose voltak millióim, mégis nagyon hiányolom a pénz. :D
2017. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ami sosem volt a tiéd, azt nem is hiányolhatod?


Dehogynem!

Erről szól a műveltség- hogy megismerj olyan dolgokat is, amiben nem volt részed. Ezért olvasol könyveket, ezért nézel filmeket. Ezért tudod elképzelni milyen egy szerető társ - akkor is ha nincs benne részed. És bizony nagyon hiányozhat!!!

2017. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ugyanezt érzem kedves utolsó, és előtti.

Azért olvasom el a könyvet (jó példa, imádok olvasni),mert hiányolom a lelkembe, hogy nem tudom a történetét.

2017. aug. 5. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!