Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nem volt sosem rendes...

Akinek nem volt sosem rendes apja, az egész életében hiányolhatja ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Apámat nem igazán ismertem gyerekként.

Majdnem 30 vagyok, és még mindig jó lenne valaki akire apaként nézhetek.


De nincs.



2021. márc. 14. 12:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Nekem anyám volt. Éltem vele 10 évet és lassan 10 éve nem is beszélek vele, úgy tönkretett anno mindent
2021. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg igen, bár az életkor előrehaladtával csökkenhet ez az érzés.
2021. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit hianyzik (meghalt 11 eves koromba de nem voltunk annyira joba) engem mondjuk az anyagi resze jobban zavar. A legtöbb csaladnal meg mindig a ferfi az aki hazavisz 3-400 ezret. Mi 160 bol eldegelunk. Ha itt lenne az a masik 3-400 valszeg jobb korulmenyeink lennenek,nem kellene annyit guriznie mindenkinek itthon, hiszen lenne egy férfi is aki mondjuk levagja a fuvet.
2021. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Minket itt hagyott apukám, már lassan 10 éve ennek, még általános iskolás voltam. Nézni azt, hogy anyának mennyit kellett dolgoznia és milyen nehéz volt 3 gyerekkel sokkal fájdalmasabb volt, nem is jutott eszünkbe magunkat sajnáltatni, vagy azon gondolkozni, hogy milyen lenne, ha normális apa lett volna. Anyának is sokkal nehezebb lett volna. Meg kell tanulni értékelni azt amink van, márpedig egy csodálatos anyukám és két csodálatos testvérem van. Mindhárman így gondoljuk a testvéreimmel.
2021. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Lehet. Bár nem tudok róla. Mindenesetre a vállalati vezetőkben nem tudok bízni semmilyen téren. Még azokban sem, akikkel előtte évekig együtt dolgoztunk kollégaként. De ebben az is benne van, hogy a XI. kerületi rendőrök szemétkedtek velem többször gyerekként és hamis vádakkal vittek be (pl amikor a szomszéd lövöldözött). Szóval a hatalom számomra probléma.
2021. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Az én "apám" gyerekkorom óta alkoholista.

És én 33 éves vagyok és nekem is hiányzik egy apa figura.

Jó lett volna, ha néha elvitt volna horgászni, bringázni vagy simán kirándulni vagy évente egyszer elmenni nyaralni Balatonra (vagy bárhova). De az a rohadék inkább a piát választotta mint a családot. Semmi közös élményem nincs vele mert mindig részegeskedett.

2021. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sosem ismertem. Nemtudom milyen lehet úgy felnőni, hogy van apja az embernek. Szóval nemis hiányoltam sohasem
2021. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

18 éves koromig kellett vele élnünk. Alkoholista, agresszív volt. Napi szinten mindenki gyomoridegbe volt tőle. Felelőtlen volt, a számlákat nem fizette, mindig csak a felszólítások stb.

Miután elköltöztünk még utána is csinálta a problémákat.

Most halt meg tavaly. Sajnos ezt kell mondanom, hogy valamilyen szinten sajnálom, mert apám de negyed annyi gondja nincs senkinek mióta meghalt.

És igen jól esett volna ha van egy normális apám akivel lehet menni horgászni, programot szervezni stb. Sajnos nem így alakult az élet.

Inkább ne legyen apja az embernek minthogy tönkre tegye az életét.

2021. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
75%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő, nem determinálható.
2021. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mai napig nem hiányzik, meg sose hiányzott. Nem tudom, miért, de jobb is ez így.
2021. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!