Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert ment el a cicám? Hova...

Miert ment el a cicám? Hova tünhetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tombhazban elek es a tombhazak kozott nagy kiterjedésu udvar van, itt lakott a kiscicám. Éjjelre mindig behúzódott a tömbház pincéjébe ami fütve van. Amikor csak szabadidőm volt vele voltam, ilyenkor bevittem a lakásunkba....sszóval mindent megadtam neki amit csak tudtam(csak jófajta kaját kapott, nem volt bezárva a 4 fal közé mindig...szabadon élt stb.)

Most az ünnepekkor egyszer csak mikor lementem nem találtam sehol sem, hiaba hivtam, nem hott elo. Ez mar azota igy van , csak egyszer lattak a baratnoim ujév éjszakáján, akkor oda is ment hozzájuk de aztán megint elment, azóta nem láttuk

Vajon miért ment el? Nem szeretett és csak elszökött? Vagy ellopta valaki?


2009. jan. 5. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani h 6 hónapos nőstény cica, hol lehet most?
2009. jan. 5. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet valaki megetette és ott maradt!
2009. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ is lehet, hogy a petárdázások miatt menekült el valahova. Remélem vissza fog menni, hiszen emlékszik, hogy szeretetet és finom kaját kapott tőled.
2009. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megtetsztt valakinek és befogta, vagy tudod azt is szokták mondani, hogy egy macska több gazdás, lehet a másik gazdinál van.
2009. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, remelem meg latom majd:(
2009. jan. 6. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!