Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnhetett a cicám? SOS

Hová tűnhetett a cicám? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy 1éves és egy hónapos lány ivartalanított!!cicám.Soha nem mászkált el egy teljes éjszakára.Van kert de ő inkább benti cica.Nagyon ragaszkodik hozzánk és mindene megvan.Olyat szokott csinálni hogy este 10kor jön be(bekéreckedik,ablak alatt nyávog)és hajnalba 5-6 felé már ki kéreckedik de tényleg olyat hogy be se jött még nem csinált.Annál is inkább hogy egy kis haspók és szeret enni viszont elég bénán vadászik még csak utóbbi 2 hónapba kezdte el gyakorolni.Nagyon ügyes okos cica viszont idegenekkel nem haverkodik karmol fujtat nyávog..azért is gondoltuk hogy senki nem vihette el.Nekünk van egy teljesen önálló másik cicák fiu aki nincs ivartalanitva ő csak haza jár enni,és a melettünk lévő szomszédba ami rokonoké szintén egy fiu cica de ő ivartalanitva.A másik szomszédban csak egy puli szerüség van,de nem hiszem oda át merészkedett volna.Viszont a rokonok meletti ház és ketje egy dzsumbuj mint egy koszos erdő és a pince szabadon van mert nincs semmi a szelőzzőjén,oda járnak le a cicák de az én cicám még sosem ment arra.Csak a mi kertünkben volt vagy esetleg a rokonok kertjébe.Senki nincs a közelbe aki bántaná a cicákat.Elöttünk egy igen forgalmas út van de a cicám soha nem járkált ki mert félt a buszoktól kocsiktól.Tegnap este fél 10felé láttuk utoljára még nem akart bejönni,a kertben játszott.Azóta se híre se hamva.10óra és még enni se semmiért nem jelentkezett.Kerestük sehol sincsen,se a kertbe se a házba,se a pincébe(miénkbe),se a rokonoknál,és bár durván hangzik de ezt is megnéztük,se az úton nincs macska tetem SZERENCSÉRE!!!Nagyon aggódik mindenki mert gyerekként volt nevelve,úgy is szerettük,és az elvesztett kis babámról kapta a nevét is.:(

Nagyon félek hogy valami baja lett.Azt mondta az orvos hogy mivel lány ha ki van ivartalanitva és ennyire lakáshoz kötött már biztos nem megy el:(De akkor hol lehet?!

Nyugtassatok meg légyszi és adjatok tippeket hol kereshetném még!

Előre is köszönöm:(

Egy kétségbe esett cica gazdi:(


2010. júl. 3. 09:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is ivartalanított cicánk van, aki estére benn szokott lenni, de nálunk is van olyan, hogy túl jól érzi magát távolabb, ezért csak egy nap után látjuk őt újra. Szerintem még ne aggódj, a cicák szeretnek mászkálni, lehet a tiéd még ilyet nem tett, de akkor itt volt neki az ideje. Ha nincs tetem az út mellett, akkor valószínűleg haza fog menni élve :).
2010. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Doruss ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy csak elbújt valahova aludni és nem ébredt fel amikor kerestétek? Lehet, hogy csak valami rejtett helyen alszik.
2010. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak itt a közelben nincs a két mellettünk lévő és a mi házunk elött:( Köszönöm!:(Aranyos vagy!:(
2010. júl. 3. 10:23
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy rejtett helyen lenne mindent megnéztünk át kutattunk:(
2010. júl. 3. 10:23
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem értettem soha h mit lehet ennyire félteni egy macskát...nekem is volt három, abból egy fiú eltűnt de nem csináltam belőle ügyet. El van bújva....valamikor az én lánymacskámat nem látom egész nap de ott van. Nincs annak semmi baja..macska, tud vigyázni magára.


persze most jöhet a lepontozás.

2010. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mert szerettük!Nem csak úgy tartottuk hogy legyen!És egy elvesztett baba miatt lett,és arról lett elnevezve is!!!És ha nem olvastad volna még ilyet nem csinált és ki is van ivartalanitva!És igy is eléggé elvagyok keseredve szóval ha nem tudsz értelmes dolgot írni és segíteni ne írj inkább!!Köszönöm!
2010. júl. 3. 10:33
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
10:25 vagyok. Mi is szerettük azt a macskát és ő sem csinált ilyeneket...mondjak jobbat? lassan 3 éve eltűnt a kutyám akit nagyon szerettem...egyszer kiszökött és azóta nem is láttam. Nem csináltam belőle nagy dolgot. Vártam, kerestem de nem jött. Ilyen az élet...
2010. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Örülök hogy neked ennyire könnyü volt!Nekem nem az!:(
2010. júl. 3. 11:19
 9/25 anonim ***** válasza:
aki ténleg igazán szereti a cicáját az agodik mivel nem csak egy házi állatnak tartják hanem az ö kicsikéjének,életének,szeme fényének!amugy az én cicámal is volt már ilyen nagyon agodtam mert soha nem csinált ö se hogy nem jött haza egy napra,(szoba cica)soha nem ment még lese az udvara és most se naghyon de egyszer csak eltünt de másnap meg találtuk a szomszéd kertbe játszot egy másik cicusal és csak 2.nap jött haza:)szerintem haza fog jönni néha el menek és keresnek játszó társat maguknak hiába ivartalanitva van.szerintem csak jól érzi magát és tovább maradt a kelleténél.remélem segitetem és meg találjátok vagy haza jön:)sok sikert
2010. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen aranyos vagy:)
2010. júl. 3. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!