Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etesek egy kiscicat ha...

Hogy etesek egy kiscicat ha nagyon gyenge es az anyjatol se akar szopni?

Figyelt kérdés
Nagyon levan gyengulve szegeny cica legyszi segitsetek h mit tehetnek.Probaltam adni neki ennit de kikopi es az anyjatol se szopik ossze vissza dol szegeny

máj. 8. 19:22
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
87%
Szerintem ahhoz még kicsi hogy macskakaját egyen, tápszert inkàbb!!
máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes?

Jó eséllyel kicsi még a táphoz. Vegyél neki tápszert (állatpatikában kapható) vagy ha nem megoldható azonnal, ideiglenesen a kecsketej is jó. Fecskendővel etesd!

máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Fecskendő!!! 15 éves gyakorlatom van cicababák neveléséből.USA-ban voltam macskamentőknél. Jó lenne tudni, hány napos a cica. Ha 1-2 napos, és nincs szopási ingere, a fecskendőt a szája oldalán kell bevezetni, és nagyon lassan picikét a szájába a tejből. Meg kell bizonyosodni, hogy lenyelte e.

Esetleg megsimizni a torkát, az nyelésre ingerli. Az ujjadat is megnedvesitheted és talán lenyalja. Ha nagyon pici cica, van egy módszer amit nem tzdom nálunk csinálnak-e, egy csövet levezetni a gyomorba, de ezt csak orvos tudja, nehogy a tüdőbe menjen!Nagyon drukkolok neked!Most látom, nem ujszülött.Ha nem nyitja a száját, bele kell dugni a cumit!

máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: vegyél cicatejet ne adj tehéntejet mert attól fosik.
máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat holnap szerzek be fecskendot.Olyan 3 hetes kb
máj. 8. 23:22
 16/23 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nem elte meg a reggelt :(
máj. 9. 06:54
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Csóri cica
máj. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom. Biztos,hogy beteg volt. Jó lélek vagy,hogy segíteni szerettél volna rajta. Valószínűleg fertőzést kaptak a kicsik.
máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de ha jól értem, tegnap este óta nem is evett. Ilyenkor egy ember babának is átlag 3 óránként kell enni... hát ne csodálkozzunk. De sajnálom, legközelebb már tudsz segíteni, ha kell.
máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
De etettem
máj. 9. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!