Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom már megmenteni?...

Nem tudom már megmenteni? Mitől jött ki szegénykém bele?

Figyelt kérdés
Az előbb úgy találtam kicsi cicámat, hogy feküdt egy helyben, bevittük és láttam hogy ott van valami a fenekén, azt hittem kaki ragadt oda, de láttam hogy a kis bele jött ki. Mi történhetett szegénnyel?? Nem tudok már vele mit csinálni? Még él de nagyon fáj neki alig mozog. Válaszoljatok!!
2010. nov. 1. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, lehet csak féreg amit láttál..ha narancs sárgás vagy halvány sárgás cérna alakú attól picit vastagabb valami akkor féreg ..és azért gyenge mert ez nagyon megviseli,nekünk amikor ilyen van akkor egy napig szenved, csak fekszik, kluttyog a hasa , habos trutyi jön ki belőle és féreg kupacok..van amikor még élve..doki szerint az a jobbik eset mert ha döglött és nem mozog amikor kijön belőle akkor a cicába, kutyába rakta le a petéket és azok még a későbbiek során fognak kijönni..minden esetre ne érj hozzá a férgekhez, alaposan moss kezet mert az ember is fertőződhet sajnos..kapott már féreghajtót?
2010. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

VIDD EL ÁLLATORVOSHOZ!

ezt komolyan meg kellett kérdezni? most nézed ahogy haldoklik?

2010. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen kapott féreghajtót, az első napján amikor idekerült, ami szeptemberben volt. És az nem féreg mert kb 1cm vastag, piros és kakis is. pont akkora amekkorának kell lennie. Úgyhogy sajnos nem úsztuk meg ennyivel, de nem tudom mitől lehetett. Kocsi nem üthette el, mert abba egyből belehalt volna, meg ott feküdt az ajtó mellett bent a kertben és nem vérzett sehol sem. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
2010. nov. 1. 21:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, hívjátok ki akkor mindenképpen az állatorvost.
2010. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

támogatom a 2. válaszolót.

Ha tényleg az amit te leírsz, akkor mégis mit tehetnél az Isten áldjon meg??? Ahelyett, hogy ide írogatsz és várod a válaszokat rég oda érsz vele az ügyeletre akárhova. Miért hagyod szenvedni??? Ha tényleg a belei azok, akkor szerinted te tudsz tenni valamit??? Sajnos valószínű még az orvos sem:S:S


De remélem ezt amit írtam most nem olvasod, hanem úton vagy a cicával az orvoshoz!


22/L

2010. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja és még annyit: azért drukkolok a cicának!:)
2010. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Jaj istenem, látszik nem írnak ide vidékiek... ez elő szokott fordulni macskáknál, kutyáknál, lovaknál, stb. Néhány centire kiugrik a végbele. Azonnal irány az állatorvos, kap rá gyógyszert, megfelelő kezelést, és pár nap múlva semmi baja nem lesz.
2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell oltani ha itt írogat,,nem tudjuk a körülményeit, lehet falun lakik és nincs állatorvos csak a harmadik faluba..lehet anyagi okok miatt nem viszi, lehet a szülők miatt nem mert ők nem engedik honnan tudhatnánk azt mi, ezer és ezer oka van, hogy nem rohant vele állatorvoshoz..viszont kétségbe van esve és ha nincs lehetősége orvosra akkor itt keres reményt, vígaszt , támaszt akármit..
2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

21:10

nem tartozik a tárgyhoz, csak megakadt rajta a szemem: szerinted a városban nincsenek kutyák meg macskák?

itt csak naaagy betonrengeteg van, meg patkányok és csótányok..

2010. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de vannak városon is , én is ott élek de itt legalább van állatkórház ahova azonnal be tudja vinni aki akarja..viszont éltem falun is és ott három falunak volt egy állatorvosa aki bizony nehezen volt elérhető főleg este és éjjel..nem kell ebből városi és vidéki kérdést csinálni.
2010. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!