Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom már megmenteni?...

Nem tudom már megmenteni? Mitől jött ki szegénykém bele?

Figyelt kérdés
Az előbb úgy találtam kicsi cicámat, hogy feküdt egy helyben, bevittük és láttam hogy ott van valami a fenekén, azt hittem kaki ragadt oda, de láttam hogy a kis bele jött ki. Mi történhetett szegénnyel?? Nem tudok már vele mit csinálni? Még él de nagyon fáj neki alig mozog. Válaszoljatok!!
2010. nov. 1. 20:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A cicus sajnos elpusztult, és igen több oka is van annak hogy nem siettem vele állatorvoshoz. Az egyik hogy fél óra kocsival az első állatkórház, és nincs kocsink, a másik hogy igen kevés a pénz, és pont most jött az eset, nem fizetés után. Mert utána kihívtam volna az ügyeletet, bármennyibe is került volna. De mitől ugorhat ki neki?? Az csak egy dolog, hogy megesik, de mitől? Szegény kis Csipás :(
2010. nov. 1. 21:20
 12/15 anonim válasza:
sajnálom :(
2010. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
hasonló szépeket kívánok minden felelőtlen állattartónak.a továbbiakban akkor vállalj macskát ha van pénzed ellátni.
2010. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy városban nincsenek macskák, hanem hogy annyi hülyeséget írogattak itt össze, hogy hihetetlen. Aki régóta tart állatokat, az tudja, mi történik ilyenkor. És igen, az előzőnek van igaza: akinek nincs pénze meg lehetősége eltartani egy állatot, és még annyit se tud, hogy milyen betegségeket kaphat el, az ne tartson semmit, mert csak kinyírja.
2010. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
09:57es,arról még nem hallottál,hogy valaki befogadott egy macskát,minden rendben volt az életében,és hirtelen esetleg elvesztette a munkahelyét,vagy tényleg elfogyott a pénze.Nehogymár csak gazdagok kiváltsága legyen az állattartás.Legalább ennyi öröme legyen egy kevesebb pénzből élő embernek,hogy van egy cicája,kutyája,aki örömet hoz a család mindenneapjaiba.Nagyon sajnálom szegény kiscicát.
2010. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!