Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olajba esett a macskám! Mit...

Olajba esett a macskám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap arra értem haza, hogy a macskám csupa olaj, mert leesett a konyhaszekrényről, bele egy lábas olajba. Megfürdettem, amennyire tudtam, de ma is ugyanolyan rosszul néz ki, és fura a kakija. Mit csináljak vele? :(
2010. nov. 4. 17:16
 1/7 Mr. Idegen ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz ő tudja mit kell majd csinálni
2010. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet fura a kakija, mert biztos, hogy elkezdte nyalogatni magát, ezzel egy csomó olajat nyelt le. A bundája meg sokára lesz szép, mert azért az olaj mégsem egy könnyen oldódó anyag. Ha hagyja magát fürdetni, egy alapos samponos fürdés még ráférne. Kaját meg próbálj olyat adni, ami fogja a székletét.
2010. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk már így :) a mienk meg is ivott belőle, mert folyton enne. Aztán jól elrontotta a gyomrát é vagy 2 napig nem evett, ennek kb 4 éve :D

Hát én próbáltam rendes samponnal fürdetni de nem sokat segített. A végén ott ahol nagyon olajos volt megmostuk rendes zsíroldós mosógató szerrel a szőrét, majd megint baba samponnal és tök jól leszedte a szőréről az olajat. Persze tudom nem teszi a legjobbat a cica bőrének, de nem fog bele halni sem és legalább nem hordja szét a lakásban a szőrével az olajat!

Sok sikert! :)

2010. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Jaj Istenem, vidd állatorvoshoz az a legbiztosabb!!:)
2010. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Az állatorvos szerinted megfürdeti? Akinek csinált hasonlót a cicája, az tudja, semmit nem csinál vele az állatorvos, legfeljebb jótanácsot ad, hogy vigyázzunk, mit hagyunk elől.
2010. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Az állatorvos mi a jó istent tud vele csinálni? Láttál már olyan állatorvost aki megfürdetett egy odavitt állatot... mert én még nem...:/
2010. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az állatorvos nem füdeti meg nem is kell elvinned a cicát elég ha felhívod a dokit biztos van valami speciális sampon amit tud ajánlani.
2010. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!