Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túléli? Ide fog szokni? Mit...

Túléli? Ide fog szokni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ma este anyukámhoz jött a barátnője,és amikor kinyitotta az ajtót befutott egy kölyök kiscica,anyum barátnője kérdezte is hogy van egy kiscicánk mert hogy itt ült az ajtó előtt!

Nem...nincs macskánk.csak egy yorkink van akit egyből megfogott anyukám kezébe,én addig kivittem a cicát,és anyukám egyből hozta a cicának a tejet,amiből kint a teraszon jó sokat ivott. aztán a kutyám közbe ugatott mert utálja a macskákat,és állandóan nekimegy minden macskának.

egy tündéri aranyos szürke kölyök cicáról van szó. naggyon sajnálom..gennyes a szeme és néha tüsszög,és pár hónapos lehet,de amugy nagyon szép cica!

és kimentem hozzá és elkezdett játszani állandóan az teraszajtó előtt volt,és folyton jött utánam ha elöl akartam gyors bejönni hátha nem vesz észre, akkor is jött utánam. utána bejöttem és hallottam hogy folyamatosan nyávog az ajtó előtt,apukám tett neki egy dobozt,bele a tejes edényét és egy párnát. most ott fekszik benne.nagyon sajnálom szegényt mert tiszta genny a szeme,és hát szegény egyedül van. apukám szerint 80% esélye van annak hogy nem éli túl. viszont nem szeretnék macskát mert akkor a kutyámat soha nem lehet kiengedni játszani az udvarra mert ott a macska,kerítésünk meg még nincs. szerintetek elmegy a cica reggelre?

felhivtuk mamámat,unokatesómékat nem-e kell a macska valakinek,de sajnos senkinek sem. és nem szeretném hogy összebarátkozzanak a kutyámmal vagy megismerkedjenek,mert ismerem akutyám és tudom hogy baj lenne belőle. szerintetek túl éli a cica,vagy elmegy? azért sajnálom=/

14/L


2010. nov. 5. 00:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A cica valószínüleg macskanáthás, ez egy nagyon komoly cicabetegség, különösen az őszi cicáknál, a legtöbb belepusztul. A lényeg az, hogy az lenne a legjobb, ha ti nem tudjátok befogadni, akkor keressétek meg a legközelebbi állatvédő egyesületet, és adjátok oda nekik, a lényeg, hogy SEMMIKÉPPEN NE hagyjátok őt a sorsára, hidd el, tudom miről beszélek, én is ugyan ebben a helyzetben voltam 2 éve ilyenkor, csak mi befogadtuk a cicát, bevittük, felmelegítettük, bár ő enni sem akart, és kb 3 hetes volt, de sikerült nagy nehézségek árán meggyógyítani. Ha ti nem szeretnétek megtartani, akkor is kérlek rá, hogy ha lehet, vidd be egy olyan szobába, aminek belehet csukni az ajtaját, hogy melegen legyen, amíg nem tudtok megoldást, vagy ha van valami kis fűtött helység, egy tároló, vagy ilyesmi, akkor oda.
2010. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha megmondod merrefelé laksz, akkor eseleg tudok segíteni, hogy milyen menhelyre vigyétek.
2010. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi lett vele végül?


Szerintem is kamilla teás vattával vagy ronggyal törölgesd ki a szemét.

2010. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
éjjel itt aludt a cica,reggel még ételt is adtam neki,és mondtam is szüleimnek hogy ma kamillával megmosom a szemét,aztán elvisszük állatorvoshoz a lehető legközelebb,és keresünk neki gazdát. de délután amikor kimentem hogmegmosom a szemét már nem találtam itt:( és azt mondta a mamám hogy látta az ő utcájába..ami nincs hozzánk közel,és azt mondta hogy az úton volt,majdnem elütötte egy autó de lefékezett aztán..elmentem megkeresni de sehol nem találtam..nemtudom hol van a cica.nagyon sajnálom azért! szerettem volna neki gazdit keresni!:(
2010. nov. 5. 18:59
 15/15 anonim ***** válasza:

10:48-as vagyok

A kamillatea nem rossz ötlet, de jelentős javulást nem fog okozni, a mi cicnknak legalábbis csak a szemcsepp segített.

2010. nov. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!