Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden pisi. Megoldás?

Minden pisi. Megoldás?

Figyelt kérdés
a cicám mindent összepisil....hiába tiszta az alom egyszer belepisil és az már neki koszos....rápisil a ruhákra, az ágyra...mindennap plédet kell mosnom..ha rajta kapom hogy oda akar pisilni rászólok és bemegy az alomba pisilni..mit tegyek???már sok kárt okozott..még a laptopot is tönkre tette...el szoktam verni a seggét és belenyomom a fejét...erre még nekem is támad...
2010. nov. 11. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Milyen nemű a cica? Ivartalanítva van? Nem lett más fajtára cserélve az macska almom az utóbbi időszakban?
2010. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod megoldani a kint létet?

Megtanulná, hogy ha nem jó helyre pisil egy napra ki van zárva.

2010. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a cica fiú cica és nincs ivartalanítva...az alom volt másra cserélve,de nem mostanság és azóta a rendes almot kapja...már több hónapja csinéáálja ezt ,pedig a segge is ki van nyalva...sajnos buta voltam és kiskorától a lakásba szokattam ,így nem tudom kizárni mert forgalmas uton lakom és elütnék..
2010. nov. 11. 14:07
 4/10 A kérdező kommentje:
biolux-os almot használok...a párom már el akarta ajándékozni a laptom rongálásnál is de könyörögtem..nics szivem megválni tőle,de az nem megoldható hogy mindennap mossak miatta és ráadásul ágybelit is...mindent meg nem tudok kicserélni....jah valamelyik nap rajta kaptam,többször is,hogy ahol lemostam tömény domestossal a bőrülőgarnitúrát,mert oda is odapisilt,fogta,felmászott rá és fempergőzött,meg játszott,mint aki jól érzi ott magát..és ezt többször is megtette.
2010. nov. 11. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsátok bakker! -.-
2010. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és akkor nem fogja ezt csinálni? a szagot akkor is fogja érezni.nem? apropó..mennyi egy ivartalanítás?mire készüljek?nyíregyi vagyok.
2010. nov. 11. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

A kandúr macska ha nicns ivartalanítva akkor jelől!!!Magyarán mindet öszepisil...

Ivartalanítatni kell és midnent jól kimosni amire rápisilt.

Kérdezz meg pár állatorvost a környékeden mennyi az ivartalanítás neki.....kandúroknak nem annyira drága.

Minnél előbb megcsináltatod annál jobb lesz.

2010. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kandúrok jelölnek. Már rég ivartalanítani kellett volna.

Orvost megkérded, és megtudod az árát. Utána számolhatsz, egyszeri költség, vagy szag, laptop, stb kára.

2010. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert nincsen ivartalanítva és jelölget.

Amíg nem lesz megcsinálva a műtét nem fogja abbahagyni. Az ivartalanítás ára orvosonként változó. A Zöld Zebránál most van ivartalanítási akció, így 4000 Ft-ba kerül kedvezményesen, van egy lista az oldalukon, hogy mely rendelők vesznek részt az akcióban. [link]

2010. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva megszívtad, mert ha egy kandúr elkezd jelölni, lehet hogy az ivartalanítás sem fogja megszüntetni ezt. Ezért érdemes még azelőtt ivartalanítani, hogy elkezdene jelölni. De ha jelöl is, nem lesz olyan büdös utána.
2010. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!