Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves anyukák! 2.5éves...

Kedves anyukák! 2.5éves kislányom Libero pelenkája minden reggelre átázik és tiszta pisi a kis ruhája. Megoldás lenne, ha vennék neki pelenkavédőt? Az nem engedi át a nedvességet. Nem megkötösre gondoltam, hanem bugyira, a Brendonban láttam.

Figyelt kérdés
Amúgy nappal már szobatiszta,csak éjjel vannak ezek a gondok.Próbáltunk más pelenkát is,de még a Libero tűnik a legjobbnak.
2010. szept. 29. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor egy számmal nagyobb pelust adtunk rá.
2010. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én megkötőset használtam de gondolom a bugyi is jó.
2010. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

16kg a kislány és 22kg-ig jó neki a pelus.Akkor szerinted vegyünk neki nagyobb méretű pelenkát?

2010. szept. 29. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mostanában vetted a liberot elképzelhető, hogy te is belefutottál abba a szériába, aminek nincs derékgumírozása? Sajna én is így jártam, szégyen, de én kidobtam egy fél csomag pelenkát, mert megőrjített, hogy két óra hosszát sem bírt ki, állandóan tiszta pisi volt minden. Nekem a huggies az ami bevált, soha nem ázott át. Erről a pelenkavédőről én még nem is hallottam.
2010. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló!Neked is köszönöm a választ!

A megkötösnél a combjánál nem folyt ki a pisi,mert az nem gumirozott.Én ezért gondolta a bugyira.Egy kicsit drága,azért kérdeztem,hogy érdemes-e megvenni.Sajnos az sem megoldás,hogy minden reggel tiszta pisisen ébred:-(

2010. szept. 29. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Iszik éjjel, hogy ennyit pisil? Ha igen, akkor próbáld meg arról leszoktatni.
2010. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

13.20-as válaszolónak!Neked is köszi:-)

Nekünk van derékgumirozása,csak nekünk az éjjeli 10-11órás alvást nem bírja ki.

2010. szept. 29. 13:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem iszik éjjel.Már este is próbálom,hogy ne igyon sokat.
2010. szept. 29. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Etse pisiljen, és ne adj neki éjjel inni. ha adsz. A nagyobb pelusok mind több nedvszívóképességűek. Azért ajánlották azt.
2010. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vacsora után nem engedem inni, vacsi után pisi, fürdés, alvás. Este, mikor mi mentünk aludni, akkor mindig felkeltettem pisilni. Igy lett nagyon gyorsan éjjelre szobatiszta, felébred, ha pisilni kell és kimegy. Sokszor még reggel se pisil rögtön, mert nem kell neki, pedig éjjel kinn se volt.
2010. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!