Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog folyton az egyik...

Miért nyávog folyton az egyik macskám?

Figyelt kérdés

Több cicám is van, de az egyik néhány napja folyton nyávog, és nagyon ragaszkodós (nem mintha előtte nem lett vna, de most még fokozottabban) Állatorvosnál nemrég voltunk, tehát nem hinném, h vmi egészségügyi gondja lenne, meg nem is utal egyébként sem semmi erre, rendesen eszik, tehát nem hinném, h éhes lenne.

Az egyetlen, amire gondolni tudok, az az, h a hétvégén költözni fogunk, és már egy ideje csomagolunk mindent össze, arra gondoltam, h úgymond nem érzi-e esetleg azt, h költözni fogunk, és azt gondolja, h őt talán itt hagyjuk, vagy ilyesmi.Azért merült föl bennem, mert egyszer, amikor külföldre utaztunk, akkor néhány nappal előtte a macskák szintén föltűnően ragaszkodtak, mintha érezték vna, h elmegyünk....Amúgy a többi macskám nem csinálja ezt, csak ez az egy.

lehet, h tényleg érzi, ill. sejti, h vmi változás lesz, netán attól tart, h egyedül marad??


2010. nov. 11. 23:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy ha fölveszem, vagy csak hozzáérek, egyből dorombol, és a lehető legközelebb akar lenni mindig hozzám (most is a monitor, és a billentyűzet között fekszik :D )
2010. nov. 11. 23:05
 2/4 anonim válasza:
szerintem tuti,hogy ez amit te mondasz mindenesetre édeeeeeeeeees :D:D:D
2010. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,igen aranyos!!.... de nem kell félnie a kis butácskának, természetesen jön velünk!! Csak kár, h ezt nem tudom neki megmondani :)
2010. nov. 11. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tüzel?
2010. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!