Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor barátkoznak össze a cicák?

Mikor barátkoznak össze a cicák?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kandúrom, nagyon barátságos, kedves, nagyon összenőttünk (nagy szerelem volt a miénk:-)).

Olyan helyre kerültem, ami eléggé kieső, szomszédok i csak távolabb vannak. Ez egy nagyon társasági macska, az előző helyen átjárt a szomszédokhoz, meg más macskákkal volt, mikor nem voltam otthon.

Most attól tartottam, hogy elszokik otthonról, mert nincs közel társasága, ezért szereztem egy 10 hónapos kandúrt. Most már játszanak (bunyóznak) néha, de nem túl nagy a barátság. Velem meg sokkal távolságtartóbb azóta az eredeti macskám, sokkal kevésbé bújós, és sokkal töbebt kéredzkedik ki. Tudom, nevetséges, de nem esik jól. Lehet az új cica miatt?


2010. nov. 12. 13:29
 1/4 anonim válasza:

Nekem is két cicám van:)

Már másfél éve hogy meg van a második de utálják egymást.Féltékenyek egymásra.Volt ugy hogy majdnem kikaparták egymást szemért.De van amikor eltürik egymás jelenlétét.

De pl. a macskáim a kutyáimmal nagyon jóba vannak de egymással...nem:):)

2010. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A választ sajnos nem tudom, de egy cipőben járunk, csak én kutyákkal vagyok így. Az én Kisbabám mintha kevésbé szeretne mióta megvan a másik kutyus. Nemtudom :S Ráadásul együtt rosszak. Remélem kapsz értékelhető választ :D
2010. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy tisztességes macska véleménye az életről: Egy ház, Egy macska! Te sem örülnél, ha a párod megjelenne egy másik nővel/férfival olyan apropóból, hogy szerinte unatkozol egyedül. Ezzel nem arra céloztam, hogy nőstény macskát kellett volna szerezned.

Javaslat: amikor csak tudsz foglalkozz az első cicával, és ne nagyon számíts arra, hogy valaha is teljes mértékben meg fog bocsájtani neked.

2010. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézusom, a macskám nem a párom!
2010. nov. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!