Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Multifit/Friskies/Whiskas....

Multifit/Friskies/Whiskas. Melyikkel etessek?

Figyelt kérdés
Melyik számít a legjobbnak közülük?
2010. nov. 13. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
A friskies-zel és a whiskas-szal az a baj (többek között) hogy tele vannak mesterséges ízfokozókkal és ha a macska egyszer rákapott akkor semmi mást nem hajlandó megenni. Ez azért is baj mert a táp minőségileg silány, a beltartalmi értéke nagyon rossz. Ráadásul épp most jártunk állatorvosnál és azt mondta hogy azok a macskák akiket ezekkel a tápokkal etettek később egészségügyi problémákkal küzdöttek (pl szinte mind húgyköves). A multifit tápját nem nagyon ismerem, mások azt írták hogy még az a legelfogadhatóbb a 3 közül, lehet hogy igazuk van.
2010. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Az előző válaszoló nagy igazságot mond, nem szabad whiskassal etetni a cicákat!A legtöbb ember azt hiszi,hogy mivel drága biztos jó minőségű táp, hát el kell hogy szomorítsak mindenkit, nem az...

Ha a háromból kell választani akkor Multifit mindenképp!

2010. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Zoli 19 válasza:
26%
ne kényeztesd ennyire, etess vele moslékot:D:D:D
2010. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Egyik sem jó táp. A whiskas kriminálisan rossz. Kérdezz meg egy állatorvos, vagy egy hozzáértőt, ha nekem nem hiszel. Tele rakják íz fokozóval, még jó hogy megeszi. Vegyél neki CatChow-t, vagy Royal Canin-t. Tudom drága, de ha nagy mennyiséget veszel és megoldható egyszerre ennyi pénzkiadás 15000Ft ért kapsz 10kg-t! 1500Ft kilója és észre fogod venni a macska valamit hasznosított a táplálékból, mert az almot ritkábban fogja használni és kisebb lesz a végtermék. Ugyanis ezeket a tápokat hasznosítja a szervezet. Gondolj bele, h mennyiért veszed a whiskast és mennyiért a Royal Canint vagy a CatChow-t. Én soha nem láttam mást csak whiskas és kitekat reklámot. NA ha így ennyibe kerül, h rajta van a marketing ára, akkor milyen minőséget képviselhet?


remélem nem írtam sértő stílusban, csak szeretném ha megértenéd elél a cicus ezeken a tápokon, de később nagyon meghálálja magát a rendes étkezés. mint az embernél. Nem most jön ki ha pörköltet zsíros kenyérrel eszel, hanem 10-15 év múlva

2011. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak azért előző válaszolónak írom:


Én sem szeretnék sértő lenni, csak arra szeretnék rámutatni hogy akárki akármennyire szereti a macskáját, nem mindig tudoja megvenni neki a Royal Canint vagy a Cat Chow-t! Nekem a kutyám eszik Dog Chow-t a macskám pedig Multifitet. A kutya egy, a macska 6 éves lesz, és eddig egyszer volt baja, amikor is elszökött és bélgyulladása volt valami addig ismeretlen tápláléktól, amivel gondolom az utcán találkozott!

Na csak arra akarok kilyukadni, hogy nem mindenki tudja megvenni az állatának a legjobb tápot, és el kell hogy szomorítsalak, mert elég sokan vannak akik nem azon gondolkoznak hogy Tesco gazdaságos macskakaja vagy Frieskies, mert ezmég a jpbbik eset, hanem azon hogy hogyan öljék meg a kutyájukat vagy a macskájukat. Állatvédő egyesületnél dolgozom, úgyhogy eléggé képben vagyok az ilyen dolgokkal.


Üdv!

2011. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és igen. Multifitet ajánlom én is. :)
2011. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!