Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! BETEGSÉG? MACSKA

SÜRGŐS! BETEGSÉG? MACSKA

Figyelt kérdés
Ma kezdődött, hogy behoztam a macskát és furcsán vette a levegőt, csak a hasa mozog és azt olvastam, hogy tüdő- és mellhártya gyulladás lehet ilyenkor. Biztos, h megfázott. De sajnos nem eszik semmit és alig tud menni. Nagyon gyenge. Mi lehet most akkor?
2010. nov. 21. 19:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
Ja és tanulj meg értelmes, összetett magyar mondatokban fogalmazni...
2010. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Na mert nem szoktál hibázni mi? Te olyan tökéletes gyöngyszem vagy. Aha persze. ^^

Én a macska szeretetét nem is fogom megtudni milyen de más sem, mert az nem tud szeretni. Egy értelmetlen "valami", mert még állatnak sem hívnám. :/


De nem vitázok, mert okos enged szamár szenved.

Ha ti ennyire macska pártiak vagytok, hát nyugodtan, csak ne, hogy egy kis idő múlva legyen valami bajotok vagy a macskának, ugyanis több betegséget hordoznak mint egy szeméttelepi patkány. xD

2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 56%-os.

Ott kezdeném, hogy már az arányodból látszik mennyire értelmes vagy...


Tudod én megtapasztaltam milyen ha egy macska szeret. Mert én is szeretem őket.

Való igaz, hogy ha valaki egy macskának nem ad szeretetet, akkor ő sem kap tőle. Valószínűleg nálad ez a helyzet áll fenn, ezért nem tapasztaltad meg még egy macska szeretetét.

Ha a kutyádba belerúgsz kettőt, az attól még szeretni fog. Gondolom neked ez kell.

Nekem (és sok més embernek) pedig az a jó, ha azért kapunk szeretetet mert kiérdemeljük, mert megdolgozunk érte.

Továbbá én a macskáimat nem haszonállatnak tartom. De neked biztosan vannak teheneid. Ők valóban sokkal hasznosabb lények. Pont mint a yorkshire terrierek.... Hm.

2010. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld sok állat van itt nálam és mindegyik hasznos, csak a macska nem.

A tehenek igenis hasznosak, nem kell naponta-hetente pénzt kidobni a bolti...fehér löttyért. Hanem tudom, hogy igazi tejet iszok.

A kutyák őrzik a házat és azok sem feltétlenül szeretnek, értük megteszek mindent és ezért szeretnek.

Ha egy kutyába belerúgsz csöppet sem fog szeretni, egyébként sem kell a kutyát rugdosni mert az megérti abból, hogy mit akarsz ha csak ránézel.

A macska a falhoz verésből sem tanul, nem hogy beszélj hozzá.


56%? XD Szerinted kit érdekel?

Ki ad itt normális válaszokat úgy őszintén? Talán a regisztrálók 25%-a max.


Hülye aki itt tesz fel kérdést, valahogy úgy gondolom, hogy az embernek nem idegenek segítségére lenne szükségük hanem egyszerűen egy családtaghoz vagy egy baráthoz oda kell menni és velük megtárgyalni a problémákat és nem kiröhögtetni magad egy ország előtt. :)

Sajnos idáig fajul a nemzet és a világ.

2010. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

A tehén hasznosságáról nem vitatkozom, valóban az. Ha tehetném én is tartanék.


Amúgy elég gáz, hogy milyen jól tudod, hogy a macska ért e a falhozvágásból vagy sem... Nyilván tapasztalat...

2010. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

Úristen "56%"-os, hány éves vagy te, most őszintén... Ilyen primitív suttyó szöveget csak egy igazi elkényeztetett kis vidéki paraszt (tisztelet a normális vidékieknek) kölyök adhat, akinek fingja sincs a normális állattartási kultúráról. Lerí a fogalmazási stílusodról hogy nem vagy több 16nál. Fogalmad sincs miről beszélsz, az a gondd. Érveket nem tudsz mondani, csak fröcsögni. Nagy kár hogy a jó édes anyád nem tanított meg téged anno a normális viselkedésre (gondolom ő is ekkora suttyó, onnan hoztad ezt a stílust), és hogy egy minimális vitakultúrát nem szedtél magadra az iskolában (gondolom nem sok könyvet olvastál, te agyoniskolázott paraszt...)

Egy utolsó csatornapatkány is hasznosabb állat mint te.

2010. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%

"A kutyák őrzik a házat és azok sem feltétlenül szeretnek, értük megteszek mindent és ezért szeretnek"


Ha a macskádért is megtennél mindent, talán az is szeretne. A a probléma hogy gőzöd sincs az állatokról, a felelős állattartásról, te csak "felhasználni" tudod őket, a lényeg hogy hasznod származzon belőle...Szánalmas hozzáállás. Így ne is várj szeretetet cserébe. Egyébként miért gondolom azt hogy falusi vagy...Na mind1, ez az előző kommentben már ki lett fejtve (lsd.: "elkényeztetett vidéki paraszt hülyegyerek")


Az én macskáim okosak, ismernek jópár parancsszót, apportíroznak, pórázhoz lettek szoktatva. Olyan szeretetet kapunk tőlük én is és párom is, hogy az hihetetlen (régen párom is azt hitte hogy a macska egy hűtlen állat, bevallotta hogy tévedett)

Kiskorom óta élek cicákkal, egy ágyban alszok velük, és soha nem lett semmi bajom, bezzeg az emberektől minden sz*r vírust elkapok...

Tudod nagyon sajnállak a sekélyes lelki világodért...Mindenesetre mi a cicáinkkal együtt nagyon boldogok vagyunk, te meg nem érdemelsz mást csak lesajnálást.

2010. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Amugy mi a francért tartasz macskát ha ennyire sz*rba se veszed őket? Inkább ajándékozd oda valami normális embernek.
2010. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok elkényeztetve, és nem vagyok falusi sem, attól, hogy vannak állatok nem jelenti azt, hogy paraszt az ember.


A falhoz vágást meg csak úgy mondtam, soha nem bántok egy állatot sem mert szeretem az állatokat.

Képzeld el, hogy nem a szívem csücske a macska de bántani akkor sem bántanám.


Egyébként meg 20 vagyok, most az, hogy elkezdek itt veletek vitatkozni, csak unatkozás miatt van.

Néha jó itt kötözködni másokkal, amikor sokan kikelnek belőlük.


Szóval visszatérve, nem, nem bántok állatokat, nem csapok senkit és semmit sem a falhoz mert egyébként sem vagyok erőszakod és agresszív és állatot főként nem bántok mert ők az egyedüliek akik nem tehetnek semmiről és nem érdemlik meg.


Nálunk ha a macska épp rumlit csinál akkor max megfújom az arcát, tudom nektek már ez is állatkínzás, de talán még ezt érti, minthogy agyonverném a serpenyővel. xD


Szóval nem kell valami elmebetegnek nézni, mert nem vagyok az.

És a legelső kommentemet is poénnak szántam (lapátot neki), mert az állatokon segíteni kell és igenis nehéz rajtuk, mert nem tudják olyan nyilvánvalóan megmondani, hogy mi bajuk van.


De a macskáknál sűrű a köhögés és hörögés a szőr miatt.


Lehet, hogy szőr allergiája van, és ne röhögjetek és hülyézzetek, mert sok olyan kutya-macska és szőrös állat volt már a világon akik allergiásak voltak rá és kopaszon kellett/kell leélniük az életüket. :D


Az orvosokat pedig ügyesen kell kiválasztani, ha pont egy jó orvos akkor az szerencse, felénk nagyon nem találni jó orvost, így messzire kell hordani a csordát. :D

2010. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Voltatok orvasnál, hogy van a cica?
2010. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!