Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez egy jó cicamenhely? Tapaszt...

Ez egy jó cicamenhely? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Fogadott örökbe erről a helyről már cicust valaki?


2010. nov. 24. 11:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, a cicákhoz akartam.

De azért lécci válaszoljatok!! Köszi:)

2010. nov. 24. 11:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy tapasztalat nélkül írok, de ezt a menhelyet már én is néztem és, ha lesz 1x saját fizetésem, akkor innen tervezek örökbe fogadni 2-3 cicust. :) (most sajnos nem engedik itthon. :( )
2010. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké, örülök hogy írtál. Én a kutyával vok így, hogy ha egyszer lesz saját fizum, majd abból 2-3 kutyát beszerzek.

Egyébként elkóborolt a cicám, nagyon várom haza, de nem szoktak nagyon elszükni, szóval be kellett kalkulálnom azt is,hogy sajnos nem valószínű, hog visszajön:(:(:(

2010. nov. 24. 12:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem valódi menhely, csak közvetítő portál. Nekünk is úgy lett két mentett cicánk, hogy hasonló portálon találtam a hirdetést. Általában néhány mentett cicát-kutyát tartanak maguknál azok, akik megtalálják őket. Rendbehozzák, gyógyítják, ivartalanítják és utána lehet elhozni. Sokan saját zsebből "szponzorálják" az állatokat.
2010. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen tényleg nem egy kimondott menhely, viszont sztem az ország összes menhelye szinte benne van az adatbázisban képekkel, adatokkal és nagyon jó, hogy egy helyen meg lehet nézni mindet. :) Annyi állatot tudnék örökbe fogadni, hogy már én is egy menhely lennék, annyira édesek mind. :D
2010. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sok szép cica van az interneten is! Bemásolok egy két oldalt és megnézheted őket! Szerintem jobb így cicát szerezni:) Az én macskám 4éve van velem nagyon szeretem!! És talált cica!:) Itt van egy két link:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi de anyukám direkt nézte ki ezt az oldalt, mert itt ivartalanított és chippel ellátott macskákat adnak.
2010. nov. 24. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítást és chippezést te is el tudod intézni. A pénz meg ugyan annyi, ugyanis az árát mindenhol elkérik örökbefogadásnál.
2010. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Noé állatotthon :)

Szabadon tartják az állatokat és oda jönnek szaglászni :)

Én is innen vittem el a cicámat még nyátron és tündéééri :P

szóval nagyon jó hely csak ajánlani tudom :)

2010. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!