Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem árt a cicának ha más...

Nem árt a cicának ha más márkájú a szárazeledel és a konzerv?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszem.
2008. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

egyáltalán nem!!

ez nem olyan mint a hajfesték!

remélehetőleg nem vegyszerek vannak a konzervekben igy nem lépnek kölcsönhatásba egymással!

2008. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Te tartasz macsekot te analfabéta? Ugyanmindegy milyen nem kell elkényeztetni,mert akkor nem fog többet egerészni.
2008. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Nem hiszem hogy az analfabétaság hogy jól akarom tartani a cicámat,főleg ha megtehetem.Ja, és nálunk nincsenek egerek,és szerintem meg az ne tartson macskát aki elvárja hogy egéren éljen.Vagy akkor elég putriba kell hogy lakjon,mert ha nem olvastad volna még egy felnőtt macskának napi 4-6 egér kellene hogy jóllakjon.Ezek után nem tidom ki az analfabéta.Ha csak ilyen bunko paraszt választ tudsz adni inkább hallgass.Köszi
2008. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Nem baj, sőt még jó is mert változatos egy kicsit az étkezése. Egyébként meg úgyis a cica fogja eldönteni, hogy megeszi vagy nem az új fajta ételt. :-)

Az egerekről annyit, hogy én családi házban lakom, nálunk nincsenek egerek a szomszédban, viszont van egy rét ahová nagyon szívesen kijárnak a cicáim vadászni. Egyáltalán nem veszi el a kedvüket a konzerv sem és a szárazeledel sem a vadászattól.

Ez a vérükben van.

2008. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem is mindegy hogy nem egyforma tipusú talán jobb is hátha valamelyikbe nincs olyan vitamin mint a másikba. Én az izeket szoktam figyelni például a halas nem izlet neki. Abból veszem észre hogy mikor leteszem neki mennyire esik neki a kajának.

Amúgy nem tartom analfabétának magam azért mert oda figyelek a macskámra szeretném ha jó sok évet együtt tölthetnénk. Nálam csak műegeret kap Vacak!Sőt távirányitos egeret is veszek neki meg magamnak! :-)

2008. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!