Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalazok / vélemények...

Tapasztalazok / vélemények Trovet urinary tápról?

Figyelt kérdés
Van olyan jó mint a Royal Canin vagy a Hills urinary tápjai?
2010. dec. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor nemrégen struvit köves lett a cicám, akkor ismerkedtem ezekkel a tápokkal. Az általános vélemény az, hogy a legjobb a Hills, utána a Trovet és a RC a harmadik.

Nekem Hills-t kell etetnem a cicussal, a gyógytápokból az s/d jelűt. A jövő hónaptól lehet majd a c/d-t.

2010. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az enyém RC-t eszik, csak nem volt már a gyógyszertárban, úgyhogy kénytelen voltam kipróbálni a Trovetet.

Miért gondolod hogy jobb mint az RC?

2010. dec. 5. 17:21
 3/5 Gál Tibor válasza:

Szia,


A beltartalmi értékeket nézd meg. A Struvit kristályos tápoknál nagyon fontos az alacsony Ca és Foszfor tartalom.

Amelyiknél alacsonyabb az a jobb választás.

2010. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Abban biztos vagyok hogy a húgykőre hatásos, ez nem kérdés, mert a doki ajánlotta.

De összességében vajon melyik a jobb? Mert ugye más szempontok is vannak.

2010. dec. 5. 22:24
 5/5 anonim válasza:
Elmondhatom, hogy a Trovet Urinary az egyik legjobb macskatáp húgykövességre! [link] Nem olyan ismert táp mint mondjuk a Royal és a Hill's, de kiváló!!
2011. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!