Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azért nem hízik, mert csak...

Azért nem hízik, mert csak száraz macskatápot eszik?

Figyelt kérdés
A cicám kb. olyan 5-6 hónapos lehet. Kaptuk egy ismerőstől, aki találta. Féregtelenítőt kapott, megpróbáltam már mindenfélével etetni, de szinte csak a száraz macskatápot eszi meg. Semmi húst vagy valamit... néha kap konzerveset is, na még azt is megeszi. De mást egyáltalán nem. Vizet azt nagyon issza.
2010. dec. 9. 19:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A képeken nem igazán látszódik, de szinte az egész macska olyan, mint egy egyenes bot..
2010. dec. 9. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:

ennek a macskának semmi baja, minek akarnád felhizlalni...


amúgy a dokit is megkérdezheted, mert pont abban a korban van, hogy ivartalanítani kéne, mert kezd ivarérett lenni

2010. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A mi cicánk is így volt, ennyi idősen csak keveset evett, és főleg szárazat. Aztán 7-8 hónapos korában már egész nap kaját követelt, kétszer akkora lett, mint volt. De a kedvence most is a száraztáp.
2010. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Orijennel vagy Acanával is nagyon olcsón kijössz, olcsóbban mint ezekkel a sz*rokkal, amiket most adsz neki...
2010. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szép cica!

Semmi baja sincsen! Nézz csak rá! Teljesen kölyök alakja van még, hiszen még kölyök! Még nem fejlődött ki rendesen. Ne aggódj, majd szépen gyarapodik a súlya!

Amúgy ha nőstény akkor ne várd, hogy nagyon masszív macsek lesz, hiszen a kandúroknak van erősebb fizikumuk.

Ahogy már írtam az én kandúrom 8 kg, de a szomszéd nősténye 4-5 kg.

Csak adj neki vmi jobb tápot. Ha nincs pénzed Acana-ra vagy Orjen-re, akkor én ajánlom a Cat Chow-ot. Az enyém is ezt eszi és szereti. Ill még a Fressnapf-ban szoktam neki venni azt a Fitt n Fun-os kaját. (azt hiszem ez a neve:))

2010. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16%
Ha minőségit kap ott a gond.Attól hogy szeretjük őket nem szabad elkényeztetni mert ez a dolog vissza fog ütni ránk.Kezd el vele fölfedeztetni az ízeket és egy hosszú időre elfelejtetni vele a száraz tápot.Imádjuk a cicánkat,de nem vesszük meg neki 2000 Ft-os tápot.Sima olcsóbb konzervet eszik.Mi a másik ételekre úgy szoktattuk rá hogy tettünk a tetejére száraz tápot de igen keveset rögtön ízlett neki mindig tettünk rá egy kicsit és idő teltével már nem kellett rá száraz táp.a cicánk most már húst-hússal eszik :) De ehhez idő kell.A víz-t is azért issza mert "Száraz" táp.És emiatt nem hízik mert ettől csak nő de nem hízik.
2010. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

08:23


Remélem tisztában vagy vele hogy a házikoszttal etetés hosszú távon vitamin és ásványi anyag hiányhoz vezet. Vagy adsz e mellé vitaminpasztát is pl? Mert akkor nem szóltam.

2010. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!