Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicaalmot használtok...

Milyen cicaalmot használtok ami tényleg jó?

Figyelt kérdés
Én olcsóbbakat próbáltam Cirmit meg Bioluxot, de egyik sem áll össze rendesen....szétporlik és büdös is. Ti mit használtok és mennyibe kerül?
2010. dec. 13. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szilikonosat használok, vitakrafotot, vagy ami épp akciós. Most sikerült olyat vennem aminek literje 220 ft, ez nagyon nagyon kedvező ár, be is vásároltam belőle. A többi fajta ( a granulátumosak) nem jók, ráragadt a macskára, a lábán széthordta mint a sarat, nem zárta a szagot, nem volt gazdaságos. Szilikonos nagyon jó, de van, aki a zeolitosra esküszik.
2010. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Sparos Budget 5 kg, azt hiszem 220 Ft körül van. Összeáll a vizelettől, szépen ki lehet emelni. Porzik sajnos, de nekem mindkét cicám akkora vehemenciával ássa el a végterméket, hogy nincs mit tenni. Vettem már szilikonosat is, náluk az is porzott.
2010. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Matchben vásárolom, Winny márkájú, ez a legolcsóbb errefelé, Spar nincs, kb 350 Ft 5kg, szépen csomósodik és nem büdös, ha a cica méltóztatik és rendesen betakarja :) Volt, hogy elfelejtette, akkor büdös volt, de a kis lapáttal rákotortam kevés almot és azonnal elment a szag, de amúgy naponta tisztítom, nem cserélem az egészet, csak néha, ha úgy érzem, hogy szükséges.
2010. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szilikonos. Elképesztően jó, bármelyik fajtája.

Nekem két szobacicám van, és bő két hétig jó az alom. Ha közvetlen közelről beleszagolok, akkor sem érezni semmit. Nagyon jó, amióta egyszer kipróbáltam nem használok mást és nem is fogok!

2010. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm ajánlotta a szilikonosat, egy zacskó egy hónapra elég. Azért jó mert nem tapad össze, a kakit csak ki kell kapni belőle, mehet a WC-be, a pisit pedig beissza és nagyon jól szagtalanít.

Egya adag 1500 körül mozog, ez elsőre drágának tűnhet, de ha azt vesszük, hogy más hetente ad ki az alomért 4-500 Fto-t, már egész jó az arány

2010. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket...ki fogom próbálni őket, amíg meg nem találom az igazit!! :)
2010. dec. 14. 10:24
 7/9 Beatrix17 ***** válasza:
Csak szilikonos almot használunk!8liter 2500.- Rendesen szivja a nedvességet,nem szaglik
2010. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Katzor.

Csomósodik, és nem porzik annyira. Enyhén kátrányos szaga egy kissé aggaszt, de egyebekben magasan vezeti ezt az árkategóriát.

2010. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régóta a Multifit BioFresh-t használjuk. Nincs szaga (legalábbis ember számára nem érződik semmi), profin csomósodik, a vizelet is egy egészben jön ki az alomból, nem porzik szét. Ajánlom szeretettel, nekem ez tényleg bevált, már nem vennék másikat, bármennyire is dicsérik. Ennek literje tul.képpen 150 Ft, 20 kilósban lehet venni a Fressnapfban, lila zacsi.
2010. dec. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!