Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Raf-Pol márkájú babakoc...

Akinek Raf-Pol márkájú babakocsija van az Budapesten tudna mondani olyan helyet, ahol meglehet tekinteni személyesen? Idáig csak webáruházakban láttam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nincs bolygókerekes változatban.


Jól gondold meg a választásod, mert iszonyú nehéz vele közlekedni, 16 kg!

Én nem venném meg, ha újra kezdhetném, sajnos akkor nem gondoltam át elég jól a vásárlást.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de kikívánkozott.

/Inkább vidéki terepre jó, ahol csak az utcán tologatják (eléggé ráz), de buszozni nem lehet vele, ahhoz segítség kell, vonatra fel sem férne...)

2011. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-) Köszönöm szépen a választ! Igen, elég nehéz, viszont én tömegközlekedésre nem használnám, számomra megfelelne. Kertes házban élek, és utcára szerintem tökéletes, mint ahogy te is írtad. Erre a célra alkalmas! :-)
2011. márc. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!