Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is nyávog hányás...

Más macskája is nyávog hányás előtt? Most láttam először hányni. Baj, ha nem undorodok annyira saját macskám hányásától, mint kellene?

Figyelt kérdés
Az enyém ivartalanítás után hányt egy kicsit, de ma láttam először hányni egy nagyot. Előtte furán nyávogott. Itt ültem a gép előtt és amikor hallottam, megfordultam és gubbasztott, majd hányt, elég furán. Semmi baja azóta. Összeszedtem a cuccot és nem olyan undorodva, ahogy mások tennék. Nem b@sztam le, mert nem tehet róla. Mondtam neki, nem mint ha értené, hogy legközelebb ne a szőnyegre csinálja, hanem a parkettára. Amikor takarítottam fel, nekiállta kotorni a szőnyeget, mint az almot. :) Előtte fél órával játszottam vele, lehet, hogy felkeveredett a gyomra? Egész nap döglött, szerintem hirtelen jött neki a mozgás vagy a szőr a hibás.
2010. dec. 20. 20:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A növényekkel vigyázz, nagy részük mérgező a cicákra, attól hányhat, de akár komolyabb baja is lehet.
2010. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!