Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor most szívtelen vagyok?

Akkor most szívtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Van két macskám. Az egyik jó fej, nyugis, de hoztam mellé egy másikat, mert sokat lenne egyedül, és én egy elég elszigetelt helyen élek.

Na most a jövevény sokkal játékosabb, és berántja a máikat a játékba. Folyton birkóznak, szétolják a szőnyegeket, az új cica leszedi a karácsonyfa díszeket, felugrik a konyhaasztalra.

Amúgy ki-be járó macsekok, éjjel bent vannak. Viszont most is folyton be akarnak jönni a hideg miatt, de az idegeimre mennek. Gáz, hogy nappalra kiteszem őket?


2010. dec. 27. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel a macska éjszakai ragadozó ezért pont nappal kéne benn lenniük és éjszaka kiengedni hogy éljék a maguk életét.Amúgy a macska a helyhez és nem személyhez ragaszkodik,ellentétben a kutyával.Amúgy ki előtt lenne gáz??Kinek mi köze hozzá hogy hogyan tartod Őket??
2010. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy nyugis, jo fej macskanak, eppen hogy nem kellett volna tars. Nem hiszem, hogy igenyelte, el volt egymaga is.
2010. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Utolsonak,

Eppen azert mert egy macska "ragadozo", azert kell bent tartani a lakasban ejjel. Sok orszagban illegalis macskat kiengedni ejszaka. Nagy buntetessel jar.

2010. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ma 13.34-Persze Pityuka!!Fölirják a rendszámát?vagy honnét tudják hogy kié???
2010. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Aha, Dezso! Mikronak es registralva kell lennie, ezek utan konnyen megtalaljak a tulajt. Ha nem tudsz semmit, ne gunyolodj, elarulod a hulyesegedet.
2010. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13:38: Ha a telkeden kívül megcsípik, befogják, és leolvassák, vagy ha nincs chip, és nem jelentkezel hogy kifizesd a büntetést, megy a cicus a macskakajába. Nyami.
2010. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én hasonló cipőben járok. Én úgy oldottam meg, hogy végül ki lettek tiltva a lakásból, és csak a kazánházban lehetnek, de ott is nagyon jó meleg van. Csináltam nekik kuckót, ami a fűtéscső felett van, tehát jó meleg folyamatosan. Kajájukat is ott kapják. Fel tudnak menni a padlásra, és onnan a szabadba. Persze azért néha beviszem őket, de csak a magam örömére. Nem is annyira vágynak be. Kint lakunk a város mentén egy régi várrom tövében, jó nagy földterülettel, és egy kis erdős résszel. Egész nap vadásznak, fát másznak, játszanak. Nem érdekli őket a lakás. :)
2010. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
ma 15:00-Ki bántott majomarcú!!Hülye vagy ám Te!!
2010. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az eredeti macskám nagyon társasági lény, az előző helyen is folyton a szomszédnál lógott, amikor nem voltam otthon. Itt messzire kellene mennie, hogy társaságot találjon, ezért féltettem, hogy messzire megy, és baja történik.
2010. dec. 27. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen, Dezsoke, allatnak allat a tarsasaga! Tema lezarva.
2010. dec. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!