Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akkor most szívtelen vagyok?

Akkor most szívtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Van két macskám. Az egyik jó fej, nyugis, de hoztam mellé egy másikat, mert sokat lenne egyedül, és én egy elég elszigetelt helyen élek.

Na most a jövevény sokkal játékosabb, és berántja a máikat a játékba. Folyton birkóznak, szétolják a szőnyegeket, az új cica leszedi a karácsonyfa díszeket, felugrik a konyhaasztalra.

Amúgy ki-be járó macsekok, éjjel bent vannak. Viszont most is folyton be akarnak jönni a hideg miatt, de az idegeimre mennek. Gáz, hogy nappalra kiteszem őket?


2010. dec. 27. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy szívtelen, nem árt nekik, ha kinnt vannak. A lényeg, hogy szeresd őket, és állíts fel rendszert az életükben. Tudják, hogy nappal kinnt a helyük, viszont eset bemehetnek.
2010. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tedd ki őket, semmi bajuk nem lesz tőle.

Én éjszakára rakom ki, ilyenkor teljesíti a kötelességét: reggelre a lépcső elé rakja a soros egeret, kinyújtva. Ez a munkája az éjszakai műszakban.Nappal ki-be jár , ahogy az úri kedve tartja.

2010. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!