Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám két napja nem jött...

A kiscicám két napja nem jött haza, elcsavargott. Tegnap hazajött, de azóta semmi kedve nincs. Nem eszik, vizet iszik csak, gyenge, életkedve nincs. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az enyém pont ugyanezt csinálta.

Gondolom kandúr macskád van (nekem is és 8 hónapos kb.) . Állandóan elment és úgy jött vissza egyszer h egy bazinagy seb (szószerint lyuk) volt a nyakán. Na mind1 nem ez a lényeg, hanem az, hogy járni alig bírt és azt hittük el fog pusztulni. (Elég furcsán viselkedett, alig evett, alig ivott, erőtlen volt és ha már volt egy kis ereje, akkor kiment.)

Másnap elvittem kosárban a dokihoz. Elsőre megmondta, hogy egy ilyen vírusos betegség, ami az idegrendszerig eljut. kapott egy szurit és mondott egy p betűs vírust ami elég nagy arányban halált idéz elő és ez a baja.

Na mind1 mindenesetre már jobban van, eszik-iszik rendesen, csak egyáltalán nincs még jó állapotban: bizonytalan a mozgása, és hát mintha a gazdik felét már nem ismerné (bújkál) szal maradandó mentális bajai lehetnek (ezt a doki is mondta).


szal ne add fel!

2010. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

az én macskám lány. Még mindig nem került elő. Sztem a miénk valami mérgezőt evett.

Nem hiszem, hogy még él, hiszen ha egy kicsit jobban van, akkor nem az az első dolga, hogy rögtön elmegy csavarogni. Meg egy hete nem evett, ilyen hidegben, gyengén nem hiszem, hogy sokáig bírja. :(

2010. dec. 31. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!