Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy visszatérjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszatérjen az életkedve?

Figyelt kérdés
A barátomat nagyon megviselte hogy egy másik srác megpróbált elcsábítani azóta szomorú teljesen kifordult magából nem lehet vele normálisan beszélni. Mintha elvesztette volna minden önbizalmát és fél hogy elveszít ezért szomorú de ilyenkor pont az ellenkezőjét kellene csinálnia..nem tudom mit kezdjek vele már mindenhogy megpróbáltam bizonyítani..sikertelenül, segítsetek légyszi!
2011. jan. 31. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Hallod ha valaki ennyitől kiborul ennyire ,akkor nagyon érzelgős ,én ott hagynám
2011. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bujj hozza oleld meg..ha igazi ferfi akkor bebizonyithatod neki egy romantikus szeretkezessel, ez alatt nem azt ertem h gyertyafeny stb csak egyszeruen bujj hozza es mondd el mennyire szereted... bocs ha hulyeseget mondtam
2011. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norb66 ***** válasza:
Én nagyon féltékeny vagyok, és sokszor eljátszottam ezzel a gondolattal (nincs barátnőm) épp ezért tudom hogy mit kell tenned. Egy biztos, 1-2 "bizonyítástól" nem fog benned újra bízni. Hosszútávon kell bizonyítanod. Légy elutasító bármilyen fiúval, és szeresd őt, hogyha tudja tényleg csak te számítasz neki. Egy ideig még szomorú lesz, de szépen vissza fogja nyerni a bizalmát irántad. Csak szeresd őt jobban, figyelj rá jobban, és a többi pasit pedig messze kerüld el. Esetleg tegyél meg neki olyan dolgot amit korábban nem akartál neki. A lényeg hogy ne "hitegesd" és ne piszkáld folyton azzal hogy "már bizonyítottam" "hogy én téged szeretlek és nem csallak meg" és hogy "ne csináld már ezt". Légy vele megértő, rettenetes félt. Mert szeret.
2011. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mit és miért kellene a kérdezőnek bizonyítania, ha nem csinált semmit?

Éppen elég bizonyíték volt, hogy megpróbálták elcsábítani, ő pedig ellenállt. Mégsem bízna benne a párja? Miért? Nem adott rá okot.


Ez az egész szerintem nem erről szól, hanem arról, hogy a srác nagyon nem bízik önmagában (és nem a lányban).

Valahogy abban kéne segíteni, hogy felismerje a saját értékeit és hogy igenis szerethető.

2011. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomat most megosztanám:

1x volt ez velem is, hogy egy "barátom" ráhajtott a barátnőmre, 101%-ig elment mindentől a kedvem. Próbált győzködni hogy nem fogom elveszteni meg stb, majd 2 napra rá gondolt egy okosat, leültetett az ágyra és elmondta megint a szövegét, mondtam jójó... Erre azt mondta hogy "tudtam hogy ezt mondod, ígyhát most mindezt be is bizonyitom" Megfogta a kezemet és a bugyijába csusztatta, ő meg a kezét a gatyámba. Lenyomtunk egy pettinget és ennyi :D

Ha ez nem válik be akkor adj neki igazat, miszerint elveszit. (hagyad el)

2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :DDDD
2011. febr. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!