Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk, hogy legyen...

Mit csináljunk, hogy legyen valami életkedve?

Figyelt kérdés
A lányomnak a barátjának tegnapelőtt vissza kellett menni Kínába (7 hónapig voltak együtt). Azóta ki sem jön a szobájából és szinte egész nap csak sír. Elhiszem, hogy hiányzik neki és szomorú, de azért csinálhatna mást is azon kívül, hogy a szobájában ül egész nap. A barátnői hívták moziba, buliba de nem akart menni. Arra gondoltunk, hogyha elmennénk valahová akkor kicsit jobban érezné magát, hát el is mentünk de semmi. Tudom, hogy nehéz neki, és meg is értem, de jó lenne ha lenne életkedve. Azt mondta a fiú, hogy vissza fognak jönni pár hónap múlva. Amúgy tényleg rendes. 16 éves a lányom. Normális válaszokat kérek.
2010. ápr. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tudom sajnálni a lányodat :( Szerintem keressetek vmi közös programot vagy sportot amivel lekötheti magát, de ne eröltessétek mert nehéz lehet most neki :(
2010. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt békén egy kicsit!!!Egy ennyi idős lánynak nagyok sok idő a 7hónapos kapcsolat!Minimum kell neki egy hónap nyugi ha nem több ha télleg nagyon szerette.
2010. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Éppen ajánlani szerettem volna, hogy mozdítsátok ki, de látom, hogy már megtettétek és nem változott semmi. Lehet, hogy pár nap múlva jobban lesz már és akkor talán megpróbálhatjátok megint. Nekem január végén halt meg a barátnőm, autóbalesetben... Azóta én sem találom a helyem és engem is hívnak ide-oda, de nincs kedvem menni. Egyszer-kétszer már sikerült rávenniük a barátaimnak és a családomnak, hogy menjünk el valahová, hogy ne a négy fal között őrlődjek, de nálam sem volt túl sok hatása. Én is a szobámban ülök és csak a barátnőmre tudok gondolni, közben meg sírok.... Szerintem várjatok pár napot és próbáljátok meg újból, hogy elmentek valahová. Nekem is beletelt jó pár napba, amíg kimozdultam otthonról. Gyuszi, 18
2010. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most szerintem az egyik legfontosabb az anyai szeretet lenne amit adhatnál neki. Persze nézhettek programokat ami majd "eltereli a figyelmét" de ezek sohasem válnak be. Az érzés -a fiú hiánya- mindig ott lesz bárhogy is mosolyog vagy bármit is tesz. Az őszinte bíztató anya lánya beszélgetéssel sokat segíthetnél, de ha nem akar beszélgetni a nagy mélyről jövő Szeretetteli ölelés is nagyon sokat segít. Fontos hogy ne maradjon magára teljesen, hogy érezze mellette állsz és megérted őt. Ezzel most nem azt mondom, hogy babusgasd és vidd az ágyba a reggelit, csak legyél az édesanyja akire számíthat és akinek a vállán kisírhatja magát, aki megérti és lelket önt belé. Kitartást nektek :)

..egy anya

2010. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd egy kicsit. Ha meg van netetek nektek is, meg a srácnak is, beszélhetnek minden nap. Persze, az időeltolódás fennáll, de semmi sem lehetetlen.
2010. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!